Dysk Google - wyłącza się i nie ładuje

Czy ktoś spotkał się z problemem wyłączania w losowych momentach Dysku Google ? Znika z zasobnika w Windows 10 nagle i nie ma go w procesach.
A druga sprawa to mimo, że jest Dysk Google ustawiony, aby się uruchamiał przy starcie systemu, ten nie startuje.

Chciałem odinstalować, ale brakuje jakiegoś pliku i nie umiem tego odinstalować. Ktoś wie o jakimś programie, który to potrafi zrobić ? Zainstalowałbym wtedy od nowa Dysk Google.

Pewnie odinstalujesz aplikację w trybie awaryjnym bez dostępu do netu, bo to usługa internetowa.

Swoją drogą, mam trochę GB na dysku google, ale otwieram z menu google na stronie google.


Kiedy potrzebuję, to wchodzę na dysk google. Nie mam go w systemie. Tak już dużo lat… Tak samo korzystam z pcloud i meganz. Nie wpuszczam programów do uploadu, czy synchronizacji.

A ja dla ułatwienia chcę aby uruchiałał się na starcie i automatycznie wysyłał i odbierał pliki bez mojego wchodzenia na stronę, logowania się, wybierania co chcę pobrać, czekania…

@Bogdan_G niestety nie ma pliku, CCleaner albo Odkurzacz usunął plik deinstalacyjny.

1 polubienie

Ponownie zainstalować dysk google?

Nie da się, błąd (nie mam teraz jak dać screena) którego rozwiązaniem jest deinstalowanie programu - a ja tego zrobić nie umiem, bo nie ma jakiegoś pliku.

Spróbuj przez Revo Uninstaller
Link:

Nie pomyślałem o tym, dzięki !