Dysk który nie da sie otworzyc

mam problem z otworzeniem dysków c i d . nie da sie w zaden sposób.nie da sie enterem .podwojnym klikaniem. nie da sie tez eksplorowac

ale na pewno da się kliknąć PPM i wybrać “otwórz”. to wirus, pagefile chyba się nazywa. przeskanuj softem antywirusowym

a prawy i otwórz. Też nie działa ? Wyskakuje jakiś błąd ?

Jaki system masz? a jeszcze jakiego systemu plików używasz ??

Zrob CHdsk z wlaczonym wszyskimi opcjami na C:/ i D:/ w awaryjnym ( F8 przy starcie systemu zanim pojawi sie ekran logowania) zobacz czy wylapie jakies bledy,

przeskanuj caly komp AV.

Sprawdz : Panel sterowania/ Zarzadzanie kompem

Przywracanie systemu robiles ??

to wirus polecam skaner fakt on line ale bardzo dobry jeszcze mnie nigdy nie zawiodł a tymbardziej przypada coraz to wieksze ilosci osob z forum do gustu polecam tym skan a potem zainstalowanie sobie jakiegos anty syfa oby tylko nie pandy :wink:

Pokaż log z Combofix

on usunie pliki autorun i inne

witam mam problem wyskakuja mi wirusy i nie moge otworzycz dysku c i d normalnie musze eskplorowac inaczej nie moge ;/

co zorobic prosze o pomoc.

Wir siedzi w pliku “autorun.inf/ini” przeskanuj antywirem i niech sam usunie jeżeli to nie pomoże usuń sam ręcznie w trybie awaryjnym systemu te pliki z każdej partycji. Możlwie że także masz zainfekowane wszystki pendrajwy jakie podpiąłeś do kompa.

weź na pasku “przyciski standardowe” kliknij “Foldery”. Po lewej jednoklikiem lewym wchodzisz w dysk :slight_smile:

Jak znam życie, to ręczne usunięcie nie zawsze pomaga, ponieważ wirus się replikuje. Najlepiej tak jak koledzy wcześniej napisali, to przeskanuj komputer dobrym programem antywirusowym. Jeśli takowego nie posiadasz, to zawsze możesz skorzystać z wersji 30 dniowej np Kasperskyego do pobrania tutaj

Zastosuj Flash Disinfector.

Wykonaj pełny skan Malwarebytes’ Anti-Malware - znalezione obiekty usuń.

Pokaż raport z usuwania.

spróbuj programem TestDisk