Dysk nie przyjmuje windowsa

Witam was :evil: . Mój laptop nie chce zainstalować żadnego Windowsa. Przyjmuje jedynie Linuxa. Był przywieziony z angli i miał Viste anglielską więc format i chciałem wrać polską a tu zwiecha przy “Kończenie instalacji (monitor zaczął migać i zwiech)”. Więc zacząłem drugi raz instalować i się udało. Nie miałem podłączonego pod laptopa neta a tu po 30 dniach wyskoczyło żeby zrobić legala. Więc płyta w ręke i format (nie wiedziałem że można było przedłużyć to o następne 30 dni, nie miałem pod ręką też fona). Instaluje i wiedziałem, że znów będzie zwiecha i była. Drugi, trzeci, czwarty… szósty i ósmy i odechciało mi się instalowac Visty to zainstalowałem Ubuntu. Dysk nie chce się w pełni sformatować. Co może z nim być nie tak? :evil:

Pomoże ktoś mi?

Jaką miałeś zainstalowaną vistę? Może warto byłoby założyć od nowa partycje, sofrmatować i może wtedy zaskoczy…

Miałem Vista Ultimate. Formatowałem, zrobiłem 2 partycje zainstalowałem znów tego samego Windowsa i zaciął się. Robię formata i wyciągam płytę, reset, wybieranie dysku patrze a tu wszystko jak przed formatowaniem. Płytki Win 98, Win XP sp3, Vista Ultimate nie działają, jedyne co wgrałem to Ubuntu.

I popełniłeś błąd, bo na windows update pod vistę ultimate są dostępne pakiety mui czyli pakiety językowe i jest właśnie j.polski

No tak tylko laptop miał w sobie hasło którego nigdzie nie było napisane, nie dało się praktycznie na nim nic robić (zabezpieczenie jakieś). A internetu też na nim nie było. Więc został format.