Dysk nieczytajacy ikonek z pulpitu

Witam

Mam problem z dyskiem. Wszystko ładnie pięknie działało do dnia dzisiejszego kiedy poszedłem do kolegi z dyskiem żeby mógł zgrac sobie kilka rzeczy z mojego dysku na swój wszystko ładnie zgał to co chciał i poszedłem do domu. I teraz jest problem taki ze windows sie laduje i wiekszosc rzeczy ale programy z pulpitu nie ( to znaczy nie do konca) chodzi o to ze gdy chyba np wejsc przez skrot z pulpitu np na GG to wyskakuje mi komunikat

Dysk Lub połączenie sieciowe, do którego odnosi się skrót "Gadu-Gadu.lnk" jest niedostępny. Sprawdż czy dysk jest włożony prawidłowo i czy zasoby sieci są dostępne i ponów próbę.

ale o to chodzi ze wejde na gg tylko musze wejsc w Start > Programy > gadu-gadu i wtedy komunikator normalnie sie włącza i wszystko działa. Skróty z pulpitu które mi nie działają to Tlen, HLSW, GG, Allplayer, mIRC, winamp.

Mam pytanie w jaki spoób cos takeigo naprawic? spotkaliscie sie juz keidys z taka sytuacja ? Czym mogło to byc spowodowane.

Dziekuje i pozdrawiam

5 minut roboty i zrobisz nowe skróty i wszystko opwinno grać !

a czym mogło to być spowodowane ?

W komputerach jest wszystko możliwe. Jakieś złe zamknięcie itp.

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 16:54

Otóż to.

Może Ci się literki dysków w Mój komputer poprzestawiały po ponownym podpięciu dysku twardego ? :slight_smile:

Jeśli Cie dobrze zrozumiałem … to wszystko jest na swoim mijecu jak dawniej :slight_smile: