Dysk przenośny

Witam, mój problem zaczął się jakiś czas temu, dawno dawno temu kupiłem sobie dysk przenośny 200 GB firmy Toshiba, śmigał ładnie, wszystko pięknie i nagle (nie pamiętam kiedy, bo około 2 miesięcy go nie używałem, bo był zbędny) przestał działać, gdy podłączam go do komputera, on sam nie może wykryć sterowniików, przeczytałem w instrukcji, że dysk działa w systemach XP/Vista, ale kiedy był zakupiony nie było jeszcze 7 (taką wersją systemu się posługuje i w między czasie właśnie na taką przeinstalowałem - szczerze nie pamiętam czy już na 7 mi chodził czy nie) dlatego nie wiem czy to możliwe, bardzo mi potrzebny w tym momencie, w szczególności dane z niego, proszę o pomoc :slight_smile:

Zobacz, czy jest w mój komputer, zarządzaniu dyskami, może trzeba przypisać mu literę?

 

Sprawdź na innym kompie.

 

Jak da radę, rozbierz i podłącz bezpośrednio do stacjonarki.

Widziany nie jest, nie mogę go też podłączyć do stacjonarki ani sprawdzić w tym momencie na innym kompie.

dadsonowsy

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

 

No to niestety musisz sprawdzić pozostałe opcje które napisałem.

Zainstalowany Chipset z podłączonym dyskiem, zainstalowany SP1 oraz wszystkie aktualizacje ?