Dysk sie nie bootuje i windows sie nie włącza

Witam

Próbowałem zainstalować windows 7 i coś nie poszło ale teraz mam problem z uruchomieniem xp po informacji o pamięci ram i procesorze itp, gdy ma się włączyć system komp raz piknie i od nowa się włącza.

Płyta główna asus p5kc

q6600

ram 4gb kingston 2x2gb

dysk segate 500gb

Z góry thx

Pozdrawiam

coś bootmanager się popsuł.

Jak chcesz mieć seven to weź repair your computer i jak już odpalisz 7 to ściągnij easybcd i dodaj XP, a jak chcesz usunąć 7 to poprostu przywróć boota z płyty instalacyjnej XPeka.

Napisz mi co pokolei mam wpisywać bo coś nie umiem :frowning: wpisywałem bootrec /add i dodawałem system ale cos o nie działa :stuck_out_tongue:

http://support.microsoft.com/kb/291980/pl

Nie działa :frowning: Jak boouje cd to pokazuje sie taka kreska itak kilka razy miga, jak wszystko było ok to tez sie pokazywała i włączał się system a teraz nic. Z konsoli już sformatowałem partycje z windows 7 bo miałem jakiś błąd przy instalacji, (źle sie ściąnął obraz płyty) Po wpisaniu w konsoli bootcfg /list wychodzi że jest jeden system. Dysk wykrywa w biosie. Dodam że potym jak wyskoczył mi błąd przy instalacji windows 7 miałem awarię prądu. Ale dysk chyba ok jak w biosie go widzi i w konsoli odczytuje katalogi.

EDIT:

Już zrobiłem, chciałem zainstalować system na czystej partycji bo taką miałem przeznaczonoą na windows 7, i patrze że tam można naprawić wziołem wybrałem instalację i poszło.