Dysk SSD ktory wybrać

Witam chce kupić dysk ssd miedzy 180gb a 256gb myślałem na OCZ agility 3 240gb lub intel330 180 gb różnica wydajności prawie znikoma i chciał bym was się poradzić ktory dysk wybrać co sie bardzij oplaca fundusze do góra 750 zł ale to takie ostateczne maksimum sklep PROLINE lub X-KOM

z tych dwu OCZ agility 3 szybszy i nowocześniejszy, trudno wyrokować powinien być lepszy a intel też dobra jakość

Agility 3 lepszy? Wątpię. Intel 330 to jeden z najlepszych dysków w swojej klasie cenowej. Poza tym OCZ Agility 2 i 3 miały swego czasu spore problemy z SandForce.

Ja zainwestowałbym w cos nowszego, pokroju Samsunga 830 czy OCZ Vertex 4, nawet kosztem gigabajtów. Ale z tych dwóch bierz Intela 330.

Własnie kosztami gigbajtów nie bardzo bo sam system plus programy do obróbko grafiki Photoshop Ilustrator Adobe After effects adobe premiere wraz z windowsem z najważniejszymi programami mam okolo 80gb-100gb ale znalazłem cos akurat czy jest on opłacalny? http://allegro.pl/dysk-ssd-intel-330-2- … 62837.html