Dysk TWardy do 250 GB

Mam pytanko jaki dysk twardy byście mi radzili za rozsądną cene?? oczywiście nowy. a i czy nie musiałbym zmieniac zasilacza?? miałem juz podłączone 2 dyski twarde i chodziły :slight_smile:

Mam zasilacz bodajże z megabajta 300Watt albo czegoś takiego :stuck_out_tongue:

Grafika stara radek 9200.

Aha łącza te stare :wink:

Weź to wymien zanim cokolwiek zrobisz!

Ja NIC do tego kompa nie chce już dodawać oprócz tego jednego dysku!! NIC WIĘCEJ!!

Seagate Barracuda 7200.10 powinien być w sam raz. Kosztuje nieco ponad 200 zł.

Ten megabajt ci kompa zniszczy.

Witam!

Kolejny pacjent co kupi dysk, podłączy i spali kompa… a potem temat taki jak hacker95…

Żenada… jeśli wiesz najlepiej to po co w ogóle na forum wchodzisz i zawracasz nam gitarę.

Masz tykająca bombę w kompie, zaoszczędzisz teraz 150zł, a potem będziesz musiał na nowego kompa wywalić kasę.

Żebyś się czasem nie zdziwił jak będzie trzeba wszystko wymienić, dyski są bardzo wrażliwe na nie stabilne napięcia z zasilacza, np Delta za 30 zł i masz większą pewność że po podpięciu dysku nie zobaczysz dymu.

Podaj jakiego masz kompa

Dysj Samsung SpinPoint lub Seagate seria 7200.10

I żal dysku :wink: kup przynajmniej Amacrox Warrior AX400-PNF :slight_smile:

tak myśl dalej a będziesz musiał wymienić całego kompa

POCZYTAJ może to cię do czegoś namówi

Ja sie pytam tylko o to czy to pójdzie :stuck_out_tongue: i czy KONIECZNA jest wymiana tego zasilacza… bo zbytnio kasy nie mam :confused:

czytałeś ten temat co ci podrzuciłem?

przeczytaj i sam dojdź do wniosku

Może tak, może nie zasilacz od mgb to loteria, może pójdzie ale prędzej z dymem.

Możesz ryzykować, dobry, tani zasialcz nie musi kosztować 500 zł, np Frotron, Delta 350W z allegro to koszt 30-50 zł

KONIECZNA JEST WYMIANA ZASILACZA NA TYM ZASILACZU KORZYSTAJ Z KOMPUTERA JAK NAJMNIEJ BO TO MOŻE SPOWODOWAĆ SPALENIE SIE KOMPUTERA - MEGABAJTY TO SZROTY NAJGORSZE!

wydasz 50zł na zasiłkę i potem kupisz twardziela jak dozbierasz kasy

pamiętaj żeby najpierw kupić zasilacz a potem dysk bo inaczej może sie to źle skończyć

Na zasilaczu nie wolno oszczędzać!

ci którzy nie wiedzą

Podajcie mi z allegro jakiś w miare tani zasilacz który uciągnąłby to:

sempron 2800

radek 9200

1GB ram

Dyski Twarde: 60 GB i ta 250 :wink:

i dotego nagrywarka pioniera;P

Płyta główna MSI nie chce mi sie szukać dokładnej nazwy;]

Pamiętajcie o tym że nie chce dożucać NIC do tego kompa oprócz tego dysku :stuck_out_tongue:

Ile kasy na to chcesz przeznaczyć?

Jak coś porządnego, to Amacrox AX450-PNF.

JAk coś porządnego równierz amacrox AX 400PNF

W nazwie modelu jest “450”.