Dysk twardy do 400 zł

Zaciekawiła mnie ta karta ma dużo GB i jest w całkiem niskiej cenie. Czy opłaca się ja kupować? Jakie jest wasze zdanie? :?

karta ma dużo GB ?? ale to mniej istotne :stuck_out_tongue:

ponoć te nowe samsungi są dość wydajne, jaka gwarancja, jakie technologie ma w sobie ?? poza Shock Guardem i Noise Killerem … ??

ja osobiście od dawna nie miałem żadnego dysku tej marki. jeszcze leży mi trochę gruzu który skutecznie mnie odstrasza :wink:

przekrój lat leżeli nie znasz takiego zwrotu to już świadczy o tobie.

nie kolega nie zapomina, kolega zawsze wie że każdemu zdarzają się wpadki

no tak samo nie można zgeneralizować o zasilaczach marki Codegan, czy awaryjności aut Toyoty czy Porsche. Tak więc owszem można generalizować, historia pokazuje, że najlepsze dyski robi Seagate i WD.

sam sobie zaprzeczasz, mówisz żeby nie uogólniać, a sam to robisz i dodatkowo się mylisz bo już wskazałem że dyski WD o pojemności 250GB,320GB,400,500 750 o zakończeniu AAKS są wydajniejsze od reszty.

mam ci podawać wszystkie linki do testów… to się po prostu wie.

:shock: przecież wszyscy oceniają co jaka firma robi i właśnie jak dany produkt jest zrobiony, pomyśl zanim coś napiszesz.

Przeczytaj drugi raz zanim pomyślisz :]. Napisałem, że oceniasz to co firma robi a nie JAK robi. Nieważne, że produkują

ważne, że robią to dobrze. Skoro oceniasz samsungi tak:

tylko z tego powodu, że produkuje nie tylko dyski twarde to brak mi słów.

Taaak to ja też mogę napisać, że “po prostu się wie” że to i to jest najlepsze.

ale nie tak dobrze jak WD i Seagate.

jak coś jest od wszystkiego to jest do …

Wątpię byś miał rozeznanie na rynku od 7 lat, jak ja.

chciałem powiedzieć tylko, że samsungi są do du… sam takowy posiadam już raz sie zepsuł ale dali mi drugi lepszy :mrgreen: , sam też pracowałem w serwisie przez 6 miesięcy i samsung dominował w serwisie ale wziąłem i tak

ja też bym tego polecił

Aku, Sympatico przeczytaliście, zrozumieliście? to przeproście za wypisywanie głupot. I albo nie piszcie w ogóle lub piszcie to czego jesteście na 100% pewni.

Draak przeczytaj ponownie, tym razem ze zrozumieniem i zacznij prosić o wybaczenie za wypisywanie głupot i albo nie pisz w ogóle albo pisz to czego jesteś na 100% pewny.

A tak na poważnie to nie twierdzę, że dyski Samsunga są najlepsze. Sądzę, że ogólnie są wydajnościowo podobne do innych dysków twardych takich jak Seagate, Maxtor czy też WD, zazwyczaj są od nich cichsze a awaryjność zależy od egzemplarza (niestety w googlach nie ma danych statystycznych dot. awaryjności, ponieważ są one zazwyczaj utajnione i jedynym źródłem informacji są fora internetowa a na nich zdania są wyraźnie podzielone).

Tyle ode mnie, bo jakoś nie chcę mi się kłócić z osobą, którego jedynymi “argumentami” są: