Dysk twardy do nagrywania z dvb-t

Zdarza się . Na pocieszenie : Od samego błędu gorsze jest tylko uporczywe w nim tkwienie .

xyzzyx  żartujesz ??

 

W calach podawana jest szerokość matrycy ?

 

A ja głupi  myślałem, że jej przekątna :stuck_out_tongue:

 

Druga wtopa w jednym wątku ](*,)

. Jasne że miałem na myśli przekątną.

Za kare dziś bez kolacji! :glupek2:

Ale z Twojej ręki jakby mniej boli!

Wiesz 1997 rocznik, od 2003 w DP :brawo: :ok: :piwo:

 

Ale to nie ma znaczenia przy zakupie dysku. Dysk możesz sobie sformatować w takim systemie plików, w jakim tylko chcesz :slight_smile:

 

A telewizory z reguły i tak formatują nośnik po swojemu i szyfrują zawartość. W przeciwieństwie do większości zewnętrznych tunerów DVB-T.

 

Choć jeśli wierzyć koledze KAZDAN63, akurat w tym wypadku szyfrowania nie ma. Jeśli tak jest rzeczywiście - to by bardzo dobrze świadczyło o firmie Sony, moje skojarzenia z którą były dotychczas całkowicie przeciwne. Do partycji w systemie plików ext4 powinno się też udać dostać z Windowsa. Kiedyś do ext były dostępne pod Windows sterowniki, choć z nowszymi wersjami Windows i nowszymi wersjami ext one chyba przestały być kompatybilne i nie wiem czy wyszło coś nowszego. Natomiast wiem że jest czytająca ext wtyczka do Total Commandera.

 

 

 

Przecinek/kropka tu akurat nie ma znaczenia (poza, może, zgodnością z przyjętymi w polskich tekstach regułami zapisu matematycznego), bo nie ma wątpliwości jeśli chodzi o interpretację tego znaku. Dużo gorzej byłoby, gdyby po kropce/przecinku były trzy cyfry.

 

Kropka jako separator dziesiętny jest, swoją drogą, wygodniejsza od przecinka, bo nie stanowi problemu przy wypisywaniu kilku wartości liczbowych po przecinku. Gdy stosuje się przecinek, pogarsza to znacznie czytelność - chyba że zastosuje się przy ich wypisywaniu zamiast przecinków średniki. Ale o ile jest to spokojnie do przyjęcia w zapisie matematycznym typu np. elementy zbioru, to wewnątrz tekstu napisanego w danym języku już nie bardzo (w języku polskim, i w wielu innych, średnik nie służy do wymieniania elementów po kolei). Tu angielski ma przewagę nad polskim :slight_smile:

1 cal = 2,54 cm = 25,4 mm Koniec kropka . (“Trza być w butach na weselu .”)

Jest DRM i dopóki samego pliku wideo nie przeniesie się do innej lokalizacji odtwarzanie jego jest niemożliwe . 

Aha. Czyli to takie średnie zabezpieczenie (a w zasadzie żadne), jeśli łamie się je poprostu przenosząc bądź kopiując plik.