Dysk twardy do Xboxa 360

Chcę pobrać gry na xboxa, 360 ale nie mam twardziela, więc zamierzam kupić 120Gb, ale on jest bardzo drogi 600zł. A znalazłem dyski, ale do komputera 500Gb 270zł. Czy jest jakiś sposób, aby podłączyć dysk z komputera do xboxa??? A jak nie ma to niedługo będzie;) Nie dam zarobić złodziejom z Microsoftu! !!

http://www.ceneo.pl/398108

To kup sobie kartę pamięci np. 4 GB SD i sprawa załatwiona. Po co Ci dysk?

dowiedziałem się że niektore gry będą w części zapisane na twardzielu tak jak w PS3. I karta 4gb na długi okres grania mi nie starczy i jescze będe pobierał gry przez Xbox Live

jedynie to musisz sobie kupić dysk 20GB lub 120GB, z kompa do XBOX360 żaden dysk Ci nie będzie działał i nawet nie masz jak go podłączyć

słuchaj tego! !!

ale jest to nielegalne… kup sobie PS3 :smiley:

A tam nielegalne, kto będzie wiedział, że mam dysk z kompa podpięty do konsoli chyba krasnoludki :smiley: na torrentach jest pełno gier na xboxa 360 i to jakoś jest legalne a Ps3 narazie sobie daruje mało jest gier a jak są gry to cholernie drogie poczekam jeszcze z rok i będzie wszystko taniocha :wink:

Zmienisz konsole zbanuja ciebie na XLive i twoja konsole. I tyle bedzie. A tak ogólnie co ma PS 3 wspolnego z wątkiem o dysku X360?

Niby od kiedy to jest legalne?

Areh jak to jest nie legalne to jakim cudem takie strony istnieją (z torrentami)??? na tych stronach jest tyle programów(np.windows vista), filmów itp. A ja chcę się odwiedzieć tylko jak podłączyć dysk do xboxa360. To jest tylko kwestia czasu kiedy będzie można to zrobić

Chodzi Ci o pełne wersje, czy dema z Xbox Live?

Przyjmij do wiadomości, że to nie jest legalne.

tak sie zastanawiam po co Ci dysk wiekszy niz 20GB w X360 ? skoro i tak gier nie odpalisz z HDD.

Chcę pobierać dema, ponieważ wolę najpierw grę sobie przetestować na własnej skórze a jak mi się spodoba to sobie kupie np. Lost Planet, Hitman blood money, Assasin Creed, Ace Combat, Dark Sector i wiele innych chciałbym sobie pobrać. A dysk 20Gb nie wchodzi w grę żebym miał go kupić nie długo gry będą robione w stylu Ps3, czyli jakaś część gry będzie zapisywana na twardzielu nie będzie to 5gb, ale prawdopodobnie 500mb. A dysk 120Gb już pisałem, że jest drogi 600zł to mam drugiego xboxa, ale podobno ma wyjść dysk 60Gb i jak on będzie za 400zł to go biorę bez zastanowienia się;)

zagrasz w jedno i usuniesz, zagrasz w drugie i usuniesz…

ja nie wiem po co ci wszystko na raz…

zainwestuj w X360 Elite z dyskiem 120GB to bedziesz miał mnóstwo miejsca na dema.

tak pytanie z beczki

możecie ściągać demo Strangleholda bo ja nie ;/ jak by była tam założona blokada na region i mam zloty XL