Dysk twardy do Xboxa 360

(Kratos91) #1

Chcę pobrać gry na xboxa, 360 ale nie mam twardziela, więc zamierzam kupić 120Gb, ale on jest bardzo drogi 600zł. A znalazłem dyski, ale do komputera 500Gb 270zł. Czy jest jakiś sposób, aby podłączyć dysk z komputera do xboxa??? A jak nie ma to niedługo będzie;) Nie dam zarobić złodziejom z Microsoftu! !!

http://www.ceneo.pl/398108

(Msprungk) #2

To kup sobie kartę pamięci np. 4 GB SD i sprawa załatwiona. Po co Ci dysk?

(Kratos91) #3

dowiedziałem się że niektore gry będą w części zapisane na twardzielu tak jak w PS3. I karta 4gb na długi okres grania mi nie starczy i jescze będe pobierał gry przez Xbox Live

(Pax555) #4

jedynie to musisz sobie kupić dysk 20GB lub 120GB, z kompa do XBOX360 żaden dysk Ci nie będzie działał i nawet nie masz jak go podłączyć

(Kratos91) #5

słuchaj tego! !!

(Skr3czu) #6

ale jest to nielegalne... kup sobie PS3 :smiley:

(Kratos91) #7

A tam nielegalne, kto będzie wiedział, że mam dysk z kompa podpięty do konsoli chyba krasnoludki :smiley: na torrentach jest pełno gier na xboxa 360 i to jakoś jest legalne a Ps3 narazie sobie daruje mało jest gier a jak są gry to cholernie drogie poczekam jeszcze z rok i będzie wszystko taniocha :wink:

(Mattixxxl) #8

Zmienisz konsole zbanuja ciebie na XLive i twoja konsole. I tyle bedzie. A tak ogólnie co ma PS 3 wspolnego z wątkiem o dysku X360?

Niby od kiedy to jest legalne?

(Kratos91) #10

Areh jak to jest nie legalne to jakim cudem takie strony istnieją (z torrentami)??? na tych stronach jest tyle programów(np.windows vista), filmów itp. A ja chcę się odwiedzieć tylko jak podłączyć dysk do xboxa360. To jest tylko kwestia czasu kiedy będzie można to zrobić

Chodzi Ci o pełne wersje, czy dema z Xbox Live?

Przyjmij do wiadomości, że to nie jest legalne.

(Peter Mac83) #12

tak sie zastanawiam po co Ci dysk wiekszy niz 20GB w X360 ? skoro i tak gier nie odpalisz z HDD.

(Kratos91) #13

Chcę pobierać dema, ponieważ wolę najpierw grę sobie przetestować na własnej skórze a jak mi się spodoba to sobie kupie np. Lost Planet, Hitman blood money, Assasin Creed, Ace Combat, Dark Sector i wiele innych chciałbym sobie pobrać. A dysk 20Gb nie wchodzi w grę żebym miał go kupić nie długo gry będą robione w stylu Ps3, czyli jakaś część gry będzie zapisywana na twardzielu nie będzie to 5gb, ale prawdopodobnie 500mb. A dysk 120Gb już pisałem, że jest drogi 600zł to mam drugiego xboxa, ale podobno ma wyjść dysk 60Gb i jak on będzie za 400zł to go biorę bez zastanowienia się:wink:

(klopas) #14

zagrasz w jedno i usuniesz, zagrasz w drugie i usuniesz...

ja nie wiem po co ci wszystko na raz...

(Peter Mac83) #15

zainwestuj w X360 Elite z dyskiem 120GB to bedziesz miał mnóstwo miejsca na dema.

(Pax555) #16

tak pytanie z beczki

możecie ściągać demo Strangleholda bo ja nie ;/ jak by była tam założona blokada na region i mam zloty XL