Dysk twardy mi znikną

Witam

podczas gry komputer mi się wyłączył gdy go uruchomiłem znikną mi dysk d nie wiem co mogę z tym zrobić bo się nie znam dlatego proszę o poradę czy mogę to jakoś sam naprawić czy też mam kupić nowy dysk twardy ?

  1. Jaka to była gra?

  2. Podczas gry komputer nagle, bez ostrzeżenia, samoczynnie się wyłączył czy zresetował?

  3. Komputer daje się uruchomić, ale zniknęła partycja D. Wcześniej miałeś C i D, tak?

Już na starcie mogę Ci powiedzieć, że kupno nowego dysku twardego nie wchodzi w rachubę (edit: przynajmniej dopóki piłka w grze).

grałem na Steam gra się nazywa Counter-Strike 1.6 komputer się wyłączył samoczynnie bez ostrzeżenia da się uruchomić zniknęła partycja D a wcześniej miałem C i D

Wpisz w uruchom diskmgmt.msc zobaczysz co się dzieje z dyskiem np. czy partycja uszkodzona , usunięta.

njoy ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

wygląda tak jak by w ogóle nie był podłączony http://img44.imageshack.us/img44/8232/beztytuugo.png

Możesz spróbować przywrócić partycję np. takim programem TestDisk & PhotoRec 6.11.3