Dysk twardy wyłącza się i włącza!


(system) #1

Witam! !!

Mam Pewien problem otóż któregoś dnia podczas pracy na komputerze zdarzył się incydent! !!


(Lukaszk 89) #2

Google: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=czy ... =&aq=f&oq=

Wystarczy poszukać.Jeśli nie pomoże, daj znać.


(system) #3

Problem z pamięcią minął Ale nadal nie wiem co sie dzieje z dyskiem skoro robi takie rzeczy!!!


(Lukaszk 89) #4

Opisz dokładniej problem i okoliczności...


(Agatonster) #5

Mati2550 ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(system) #6

Mój komputer popsół się rok temu. siadła elektronika od dysku twardego został zakupiony nowy dysk twardy ale także została znaleziona elektronika pasująca do tego starego dysku i zostal on podłączony razem z nowym dyskiem> na dysku nowym bazuje system operacyjny a dysk stary jest dyskiem osobnym, na którym nic nie ma. Podczas pracy na komputerze(klikanie w internecie) Dysk zaczął tak pstykać jak przy wyłączeniu komputera ale zaraz po pstyknięciu dysk załącza się z powrotem do pracy i tak przez długą chwilę. Czasami muszę nawet go wyłączyc całkowicie. Gdy włączę SATAraid to jest w nim napisane, że To ten stary dysk coś robi tylko nie wiem dlaczego to robi! !!

A JEŚLI TAK CZY BY TO NIE USZKODZIŁO SYSTEMU???


(ixrw0w) #7

Chyba jak dysk jest pusty bez systemu to w jaki sposób miałbyś uszkodzić? Jak masz z nim same problemy to go odłącz i tyle.