Dysk twardy

Witam posiadam dysk seagate 320gb. Mam wrażenie,że jest bardzo wolny poniżej mam screeny z programu hd tune pro:




Możecie mi coś poradzić bo mam zamiar wsadzić go do nowego komputera ma magazyn starych gier pokroju gta san andreas, battlefied 2.a i jescze jedno czy opłaca mi się kupić dysk ssd do tego komutera skoro w lutym kupuję nowy komputer.
PS mam płyte asus pk5/epu .tak wiem że moja płyta nie bedzie w 100% wykorzystywała prędkości dysku ssd. dzieki za odpowiedź.

Dysk ma normalne wyniki jak na SATA II. Wg mnie idealny na magazyn plików
Co do dołożenia dysku SSD to jak chcesz, jak już nie wytrzymujesz to możesz mu wsadzić SSD, a później razem z tym dziadkiem przełożyć do nowego kompa.

Dysk ogólnie nie jest zły, ale to sata 2 on jest wolniejszy od sata 3, tzn nowych;)
Dlatego w składaniu sugerowałem Ci 240 GB ssd na nowe gry. Co do kondycji dysku, jest w dobrym stanie, w okolicach 50-110 GB masz faktyczny spadek odczytów, naprawdopodobniej wiek, dlatego tworząc nowy dysk jako magazyn “Podziel go” na kilka partycji czyli 0-50, 51-110, 111-180 GB, tam gdzie masz stabilne prędkości wrzuć gry, tam gdzie wyjda spadki, to daj audiobooki, filmy, kopie zapasowe , tzn. rzeczy mniej potrzebne :wink:

Czyli najbardziej ulubione przez wszystkich filmy: chrzciny, komunie, śluby :smiley: