Dysk wymienny

Mój problem polega na tym Gdyż podłaczam np MP3 lub Komórke niepokazuje mi sie dysk wymienny.Co to za problem i co mam zrobić

Z góry dzięki

czyli nie zostaje wykrywane nowe urządzenie :?:

każde urządzenie wymiene tak działa? MP3 na jakim interfejsie? USB 1.1 czy 2.0?

moro_17 Może MP3 lub komórka potrzebują dodatkowych sterowników? Wszystko poprawnie zainstalowałeś?

A może odłącz,podłącz i ponów operacje u mojego kumpla zadziałało.

a sterowniki zainstalowane??

De Niro-niezostało

mrbungle_USB2.0

Szymszejdi-raczej tak

Speed-niedziała

goodprogram-niemam

i mam Windows XP Professionall SP2

ale możesz chyba sciągnąć?

Z tego co wiem Win XP PRO jest wyposarzony w sterowniki do takich urzadzen i po podłaczeniu je automatycznie wykrywa. A to kazde urzadzenie ktore podłaczasz nie działa nie wykrywa? Ja miałem tak samo i trzeba było zainstalowac SP2. Ale skoro ty masz to nie wiem czemu? A moze sprawdz czy u kogos innego działaja te urzadzenia! Moze sa uszkodzone mechanicznie.

na dzień dobry sparawdź czy masz właczoną usługę Wykrywanie sprzetu powłoki , start~> uruchom~> services.msc

Następnie przejdz do folderu %windir%\Driver Cache\i386 gdzie będzie znajdował się plik o nazwie driver.cab zmień rozszerzenie na driver.old

Kolejno do CDROMu włóż płytę z systemem i kopiuj plik driver.cab, który będzie na płyce w folderze X:\i386 gdzie X:->>> itera CDROMu

Zresetuj komputer i podłącz sprzęt

Teraz to ja jeszcze mam jeden problem niechce mi sie właczać to co jest na poczatku to co trzeba cos tam zainstalowac chyba to sie nazwya kreator co takiego

Sprawdź czy porty w ogóle dobrze Ci funkcjonują.

Pozdrawiam