Dysk z windowsem nie włancza sie

(Adrianjestfajny) #1

Witam , mam problem z windows XP , zainstalowałem go na innym komputerze na dysk , wgrałem sterowniki które sa uzywane na nowym komputerze ( którym nie mam nagrywarki dlatego nei moglem zainstalowac go na nowym ),podpiąłem dysk do nowego komputera i kiedy windows ma sie ładowac to komputer sie resetuje ale przed tym to na sekunde wyswietla sie cos na niebieskim tle , trudno przeczytac co bo to trwa tylko sekunde a potem to od nowa i tak dalej . Wie ktos moze co mam zrobic zeby tamten komputer normalnei czytał dysk jak stary?(jak ktos ma gg :28114946)pisac jak ktos moze pomóc w rozwiązaniu tego problemu

(Longhorn2009) #2

System musisz wgrać na nowym PC, sterowniki przenieś np. pendrivem na USB. Inny komputer to inna płyta główna, a sterowników nie da się wgrać "na zapas".

(Adrianjestfajny) #3

czyli nie moge wgrac na surowo windowsa na starym a potem sciągnąc stery na nowym z neta?bo na przykład inny dysk jest ze starego kompa a windows z niego startuje na nowym

(Longhorn2009) #4

Nie zgadza się chipset płyty głównej, Windows wysypuje się właśnie m.in. z powodu innej konfiguracji sprzętowej. Czyli Windowsa musisz wgrać na nowym komputerze, nie na starym. Tak samo sterowniki.

(Adrianjestfajny) #5

aha oki , dzieki za pomocną odpowiedź