Dysk - zarezerwowana przestrzeń dla systemu

(M a x) #1

mam pytanie czy system sam sobie ustala wolną przestrzeń zarezerwowana dla siebie na dysku, i sam ją reguluje usówa ?? Czy po prostu wali mi sie system ? .Gdy robiłem defragmentacje diskeperem przy analizie miałem zaznaczona wolną przestrzeń dzisiaj juz takiej nie ma tzn jest min ,co jest powodem tego ????

(JNJN) #2

Zmień temat postu na konkretny.

Poczytaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=78420

(M a x) #3

JNJN nie oto mi chodzi - ponieważ przywracanie i tak mam wyłączone

Ps chodzi mi oto dlaczego usunął zarezerwowana przestrzeń dysku dla systemu

(Grzesiek1) #4

Jak to usunoł przestrzen poprostu pewnie coś włożyłeś na dysk i jest wiecej zajęte i pokazuje ze jest zajete co jest oczywiste

(M a x) #5

nic nie instalowałem wczoraj sprawdziłem defragmentacje było ok natomiast dzisiaj sprawdzam system zminimalizował przestrzeń do min dosłownie prawie wcale nie ma rezerwy

(Grzesiek1) #6

Jakiej rezerwy on nic sobie nie rezerwuje poprostu masz pliki i tyle on ci nie zezre przecież dysku chyba ze masz wirusa i ci mnoży pliki daj loga na forum!!

(M a x) #7

ej jak nie rezerwuje używasz discepera ?? pewnie nie to nie wiesz o co chodzi masz pole zaznaczone poziomymi krskami jest to pole wydzielone i ustalone przez system co do wirusów to na bank nie mam skanuje czesto system i mam F Secure

14zp.jpg

powinno siegac do miejsca gdzie zaznaczyłem kreskami dla przykładu

28eh1.jpg

Złączono Posta : 06.06.2006 (Wto) 11:35

widzę ze temat to twardy orzech do zgryzienia no nic czekam na ewentualne wypowiedzi

(Grzesiek1) #8

Poprostu na drugim rysunku jest w innej skali bo dysk ma inną pojemność a zarezerwowane jest zawsze tyle samo aby tylko udało sie zdefragmentowac czyli w przypadku systemowego około 15% dysku