Dysk zewnętrzny EMTEC blokuje wszystko

Dzieńdobry, jestem szczęśliwym właścicielem dysku zewnętrznego EmTEC model K220H. Działał on bez zażutów, przedwszystkim był podpięty do TV z moją bazą filmów. Lecz gdy ostatnio chciałem go podpiąć do PC spotykam się z takim czymś. Dysk jest wykrywalny ale nie mogę wejść w jego zawartość. Czytałem gdzieś coś takiego że mógł się zmienić format plików.

Jak da radę dysk trzeba wyjąć z obudowy i podłączyć bezpośrednio do stacjonarki i dopiero zabawa.

 

 

No trzeba go podpiąć do innego kompa i  sprawdzić?

 

Może ktoś próbował coś nagrać z TV i mu się coś pochrzaniło?

kamilos123456

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Próbowałem na innym kompie, podłączałem go inym kablem i to samo.

Jakiś czas temu na dysk były zgrywane pliki z komputera ale potem dysk działąła bez zażutów.

Dodam jeszcze że gdy próbowałem zaktóalizować oprogramowanie wewnętrzne dysku gdy ten był podpięty do telewizora, instalacja się blokowała.

 

 

To zostaje wyjęcie go z obudowy i podłączenie bezpośrednio do stacjonarki i trzeba wykonać formatowanie lub usunięcie  partycji i formatowanie lub zerowanie i założenie partycji i formatowanie.

 

Edit:

 

  • wcześniej jak coś trzeba zgrać dane

Dzięki za zainteresowanie i odpowiedź. :smiley:

Dlatego najpierw trzeba go podpiąć (sam dysk) bezpośrednio do kompa i dopiero coś robić programami.

 

Edit:

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/top10-najlepszych-darmowych-programow-do-partycjonowania.html