Dyskusja na SB

A to, godny ubolewania przykład niedzielnej ! dyskusji na SB:

Komentarz chyba zbyteczny :x

PS.

I na co komu takie SB

Niektórzy troche przesadzają.

Ja i tak nie pisze na SB :wink:

Autorzy powinni dostac ladna nagrode pod avatarkiem oraz ladna wiadomosc na PW.

Zreszta tego mowic moderatorom nie musze bo oni sami to najlepiej wiedza jak postepowac z takimi userami.

Poprostu jesli jeszcze raz by sie cos takiego powtorzylo to grozba banem.

Do autorow tych postow.

Na forum sa rowniez dzieci ktore zepewne zerkaja na SB i potem skutki czytania takich tesktow sa kazdemu dobrze znane :?

Nie lepiej wiadomosci miedzy soba wymieniac na PW ?

W koncu od tego jest.

dobrze ,ze ty niejestes moderatorem …

ciekawe…

co masz na mysli ?? ze dziecko ktore to przeczyta wyjdzie na ulicie i powie do swojego kolegi , niepodrywaj mojej laski ??

Albo powie ,ze ■■■ na to wszystko ??

nieprzesadzajcie …

Lecz przyznam ,ze ta rozmowa bylo wiecej niz niekulturalna …ale zdarza sie … .

I tak powinno być walić ostrzeżenia i na nic nie patrzeć, może jak uzbierają po 4 ostrzeżenia za taką głupote to sie może wkońcu uspokoja, bo jak zauważyłem na SB sie robi samowolka co chcą to piszą a tak nie powinno być [-X

ok w takim razie co mamy pisac ??

Klin nie chodzi o to ze male dzieci beda tak mowic ale o to ze troche kultury trza miec! !!

Jesli nie wiesz co pisac w SB w takim razie nic nie pisz :?

Staraj sie pomagac innym na forum niz wdawac sie w niepotrzebne dyskusje na SB.

jak juz wyzej napisalem :

a kolega napisal :

i ty napisales :

to i to popieram …

i przepraszam …

No napewno nie o sraniu.

Ja ci nie zabraniam pisać na SB, a pisz sobie co chcesz tylko troszke kultury by sie przydało, ja rozumiem każdemu sie zdarzy coś tam palnąć to jest rzecz normalna, tylko coś ostatnio bardzo czesto sie to zdarza dzisiaj widziałem jak ktoś wyzwał usera od obszczymurków no ludzie troche kultury.

Widzisz i to jest właśnie kulturka :spoko:

Jakie wychowanie taka kultura :x

Asterisku co masz na myśli ? Bo mnie się wydaje że(może się mylę)to jest pretekst do wyłączenia SB

Wiesz dobrze że jak nie będzie SB to bądą takie bzdety pisać jako posty i też będziesz je cytował i pokazywał ale nic nie zmienisz.

Ludzie są jacy są i trzeba im zwracać uwage na kulture a jak przegną to nagrodzić ich za radosną twórczość :lol:

jak piszą o kacu gigancie i chlaniu z takiej czy innej okazji to mało komu to przeszkadza :!: a mnie obrzydzenie bierze :frowning: i szacunek do pewnych userów jest na poziomie 0 absolutne :evil:

SB to też forum więc też wymaga moderacji :!: tak jak posty są pisane głupio tak i na SB piszą głupoty… więc podobnie jak z posty powinno się traktować SB :!: :!: :!:

heh, *** mi się chce jak czytam takie teksty. Uważam że powinni zostać ukarani bo w tym momencie przesadzili. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: dlaczego to jeszcze nie zostało usunięte z SB :x

no nie , jak sie to czyta to aż …

wypadało by tu ich ukarać bo przesadzili troszeczke :slight_smile:

zostało :smiley:

do tej pory traktowałem sb liberalnie. Jak to bywa - jeśli jest za dużo swobody, to ludzie zaczynają jej nadużywać. Teraz się to zmieni, i będzie ono traktowane ostrzej. Tak więc zwracam się z apelem do userów - bez sensu jest dostać po łapach za pierdoły. :stuck_out_tongue:

stanowczo przesadzają

Złączono Posta : 18.07.2005 (Pon) 9:08

stanowczo przesadzają :twisted:

To podpowiedzcie o czym mamy piasać na SB. Może o pogodzie?

Chyba lepiej jak piszemy o dziewczynach a nie o piciu albo kacu. Jak sie wam to nie podoba to podpowiedzcie jakiś fajny temat to będziemy o tym pisać. Dyskusje o dziewczynach możemy przenieść na PW. Od tego to jest.

bartekn77 nie wiesz o czym pisac ? nie pisz nic tak bedzie najlepiej

bartekn77 sam sobie przeczysz… a dyskysja o sraniu i przegadywabnie się, że “to moja laska” jest na poziomie najwyżej australopitek :lol:

widać, że są wakacje i walka z wami to walka z wiatrakami :frowning: jak napisał wieszak:

bartekn77 wiesz w ogóle o czym rozmowa ?

Lepiej o pogodzie niż o sr%%% i ch%%% :evil: