Dyskusja na temat ET

You’re welcome :slight_smile:

Wkurza mnie taka sytuacja gdy na serwerze jest pełno ■■■■■ół do ściągania typu: specjalne dźwięki, czy grafika ubrań. Tylko odstrasza ludzi.

Ostatnio wlazłem na serwer gdzie ściągnęła się tapeta z poł nagą panią i jest widoczna zawsze przey łączeniu z serwerem, ale gdy ją wywale i będę chciał wejść na serek ponownie to znów muszę ją ściągać.

outca$t.

To chyba wirus… a łączy Cie zawsze z tym samym serverem?

U mnie wyskakiwał taka włąsnie pepeszomanka i łączyłem sie cały czas z jednym i tym samym serverem.

To nie wirus. Mówię, że jak się kiedyś ściągały pliki z serwera to tapeta została, ale to nie wirus. Zresztą nie ma wirusa pod et. Wbijasz się na serwer przez ASE czy z wyszukiwarki w grze?

TAMTYM przypadkiem wbiłem się poprzez wyszukiwarke w grze… Prawdopodobnie wszedłem na ETpub albo podobny syf.

W moim przypadku był to wirus, ponieważ za każdym razem gdy dawałem poprzez gre na wyszukiwanie serverów łączyło mnie cały czas z jedną mapą… to samo sie działo w ASE.

Wirusy to raczej atakują system operacyjny, a nie grę. Może ktoś stworzył jakby takiego ad-aware pod et i gdy miałes to w folderze z grą to przekierowało na dany sewer, chociaż pierwszy raz się sporkałem z takim przypadkiem.

Wydzielono stąd