Dyskusja na temat specjalnej rangi - Zasłużony użytkownik

Za lekkie jest żółta, za ciężkie - ban i niech tak pozostanie.

Jak już majstrować za ostrzeżenia to nie wiem do końca, ale nigdy nie doszedłem do tego czy i jak da się sprawdzić dlaczego dostano ostrzeżenie - jak dostałem tam warna czy tam dwa kiedyś to przychodziło na PW za co, ale inni nie wiedzą - można się domyśleć, można np. za błędną poradę albo za pisanie głupot, a można dostać np. za to, że się z kimś ostrzej podyskutowało i padło kilka mniej miłych epitetów,różnica jest.

@edit: a co do rangi to nie,bo tak jest czysto a tak się kolorowo od rang zrobi. Tak jak jest dobrze, jak ktoś pisze dla rangi albo pochwał, to nie bardzo zawsze idzie w parze z sensownością. Jak dla mnie tam to i nawet licznik postów może zniknąć bo mnie to tam nie kręci czy mam 10 postów, 4000 czy 16000.

Powód po najechaniu na karteczkę w zupełności popieram :slight_smile:

Nic z tego, to jest informacja dla administracji i moderacji, a nie dla każdego użytkownika forum.

warn warnowi nie równy :slight_smile:

IMO argument żaden, tak samo można było napisać nie wiem przy tworzeniu działu Mac OS X “nie ma tego działu to nikt nie będzie tego zmieniał”

Ale tu nie potrzeba żadnego argumentu, treść ostrzeżenia jest dla użytkownika i nie ma stanowić pręgierza publicznego.

Nie jesteśmy świętą inkwizycją, tylko forum komputerowym …

@fiesta, moim zdaniem “naznaczanie” żółtą kartką jest pręgierzem publicznym, możliwe że gorszym od jawności za co ktoś dostał ostrzeżenie… ot takie “światełko w tunelu” i zakładanie, że to jest “pociąg”, a nie “drezyna” (pierwszy nie “trąbi” dla informacji, drugi nie ma takiej potrzeby…), na takiej -mniej więcej- zasadzie działają te kartki według mnie, czyli wystrzegania się każdego z tym “znamieniem”, bez względu za co ten “zaszczyt”.

PS. Nie wiem czy były takie przypadki, ale czy osoba działająca na szkodę użytkownika proszącego o pomoc jest -od pierwszego incydentu- banowana, czy dostaje ostrzeżenie (choć pewnie są też inne wariacje…)?

PPS. Można by założyć, że takie stanowisko ma związek z zaniechaniem do zmian na forum…

A że ja nie woda, wsiąkać już nie będę, jest jak jest, oby gorzej nie było :wink:

Oznaczanie żółtą kartką jest bez znaczenia. Tylko administratorzy i moderatorzy się tym jarają. Taka nikomu niepotrzebna sztuka. Ale niech mają coś dla siebie, niech się bawią. :slight_smile: Pozostali użytkownicy mają to gdzieś.

Wszystko co miało być powiedziane w tym temacie, zostało powiedziane.

Zamykam.