[Dyskusja] Numerki Gadu-Gadu

Aha :slight_smile:

Dla mnie GG jest ważne, gdyż na nim znalazłem swoją miłość :stuck_out_tongue: oraz zarabiam na swoje utrzymanie :] Ale i tak szkoda mi na to kasy, a na Allegro ludzie się biją - po co dawać po 500zł, jeśli można sobie założyć za free, a trafiają się bardzo proste, co z tego że mają 7 czy ileś cyfr! Ale łatwo wchodzą do głowy, a takie co z tego, że krótsze, jak zapamiętać nie idzie za chiny :wink:

jak ktoś ma problem z zapamiętaniem ośmiu cyferek to…jakiś lek na poprawę pamięci polecam :roll: :stuck_out_tongue:

ja mam (aktualnie nie mam bo miałem włam na konto, ale nie długo odzyskam) xyxz

jak chcesz sie dowiedzieć jaki to jego ten prosty numer to zajrzyj klikając na obrazek słoneczka gg pod avatarem, nickiem i innymi infornacjami

Ale tam mam tylko jeden numer, o który wcale userow czarny_owiec nie chodziło ;/ Niepotrzebnie się wtrączasz, devil33

Nook , a jaki masz ten sposób? :smiley: Ja kiedyś próbowałem i… nie odzyskałem - nikt mi nawet nie pomógł :frowning:

Boshe, ludzie za niedługo zaczną się zabijać o te numery :stuck_out_tongue:

807375-wydaj mi się że prosty jest.

Skąd macie boty do gg?

Macie jakieś programy blokujące tych spamerów z łancuszkami itp. na gg?

I on do tego służy :wink:

Trzeba poszukać po forach, artykułach - podpowiedź - szuka np. mIRC

Pewnie, że są na to skrypty :slight_smile: Nie wiadomo w jakim stopniu, ale :wink:

Kiedyś był (co nie oznacza, że teraz będzie działał) ignorujący wiadomości zawierające “prześlij”, “10 osobom”, “20 osobom”, itp - albo od razu dostawały BANA :stuck_out_tongue:

Chcę Cię poinformować, że regulamin Gadu-Gadu mówi, że można używać tylko oryginalnego oprogramowania (klienta) Gadu-Gadu - no chyba, że masz na to zgodę spółki :slight_smile: Nie wiem jak teraz wygląda sprawa z botami, ale najprawdopodobniej muszą być zatwierdzone przez Gadu-Gadu…

To jest to gg?

P.S Właśnie do Ciebie chciałem napisać ale bot się uruchomił.

mister1294 , używaj cytatów, bo nie wiadomo do kogo piszesz i czyj bot się uruchomił - jak tu się wypowiedziało 20 osób… zgadywanka?

A pytania też nie rozumiem :stuck_out_tongue: GG to Gadu-Gadu :stuck_out_tongue:

Pisałem do L337 Crew , chodziło mi o tego bota co podał czy on jest do gadu gadu czy do aqq bo nie za bardzo wiem.

To jest wtyczka do aqq, obsługująca m.in. sieć gg :wink:

responderxj8.th.png

Ja tam i tak wolę swojego, całodobowego bota :smiley: :wink:

Wie ktoś z Was czy to legalne /słyszałem, że ponoć trzeba mieć teraz pozwolenie od Gadu?

Coś cicho zrobiło się w temacie :frowning:

mój numerek ma 7 cyferek

4 6 6 5 5 5 5 - kiedyś miałem szczęście i mi go wygenerowało :stuck_out_tongue:

A bota kiedyś miałem na AQQ, ale dużo osób nie umiało z nim się dogadać i nie pisali do mnie :smiley:

a mój kolega na numer dwu cyfrowy :stuck_out_tongue:

Doprawdy? A skąd wytrzasnął taki numerek, hm?

Pewnie nie legalnie - nie martw się - jeśli nic nie podpisywał, itp za parę chwil go nie będzie miał…

Numery poniżej 10000 są numerami specjalnymi, których nie może mieć byle kto.

Także - większość co je sprzedaje - są po prostu kradzione!

Kiedyś pracowałem w Gadu-Gadu i wiem jak to jest :wink:

Aniołeczek

wiem, miał go przez 3 dni :o a potem mu zmienili :smilecolros:

Także - kupowanie jakichkolwiek numerów - i kieruje to do wszystkich

jest nieopłacalne - po drugie systemy rejestrują każdą zmianę IP, logowanie, itp :wink:

Po za tym - po co kupować lub kraść? Jest ich pełno i to za free…