[Dyskusja] Numerki Gadu-Gadu

Witajcie :slight_smile:

Otwieram dyskusję, w której m.in przewiduję:

- Ile ma Wasz numer Gadu-Gadu cyfr?

- Czy kiedykolwiek próbowaliście sprzedawać / kupować taki numer?

- Co myślicie o akcji WOŚP - przecież numer 16 w tym roku kosztował 13 000 zł - czy to nie za dużo? Nie szkoda na takie coś pieniędzy?

- Boty GG - maszyny do wkurzania i spamowania, czy do ułatwiania życia?

- Jaki Bot jest najlepszy?

- Kradzież numerków, czy wiesz jak to się robi? Musiałeś się kiedyś z nim rozstać?

- i wiele więcej…

Miłej dyskusji :slight_smile:

PS: to nie jest temat do składania ofert kupna / sprzedaży numerków


Na wstępie podam, że mam dwa numery GG, jeden pięciocyfrowy, drugi ośmiocyfrowy.

Numer składający się z 8 cyfr jest prosty i nikomu nie polecam mieć prostego, bo strasznie dużo SPAMu jest

oraz osób, które chciałyby mieć ten numer ;/ okropność. To na początek, by Was odstraszyć od tego “prestiżu” :stuck_out_tongue:

Szczerze powiedziawszy nigdy nie miałem zamiaru kupowania numeru, bo to wg. mnie wydawanie pieniędzy w błoto,

ale za to w sprzedaży już tak. Sprzedaż odbywała się za zgodą spółki Gadu-Gadu S.A. więc legalnie :wink: w celach charytatywnych (nie da wośp)

Uważam, że pieniędzy dla celów dobroczynnych nie szkoda - w tym roku numer 16 stał się miejscem dla bota Alice,

który jest całkiem fajny, jednak trochę się wleczę - a tak to tytuł mistrza otrzyma chyba Infobot lub Creative :stuck_out_tongue:

Mój gg 6669185 łatwy nie :stuck_out_tongue: ? Owszem próbowałem sprzedać.

Zawsze można doinstalować bota, który automatycznie odpowiada osobom spoza listy kontaktów, że mogą cię pocałować… no wiadomo gdzie :stuck_out_tongue:

Aha :smiley:

I jak, sprzedaż zakończyła się powodzeniem?

Ta - ja też mam takiego mini-bota na GG :stuck_out_tongue:

Aniołeczek , a jaki jest ten twój łatwy numer? Ja miałem 5 cyfrowy kiedys, ale zapomnialem hasla :PP Teraz mam 6 cyfrowy od 2 lat

Oj, lepiej nie powiem :stuck_out_tongue:

Nie no - ten numerek to: ******** -dość prosty :wink: Przynajmniej jak dla mnie

hmm ja mam 668837 i jak dla mnie jest on prosty…

Ja mam bardzo prosty: 4 3 4 0 4 6 4 ; -)

nie, niestety nie sprzedałem.

Ta :smiley:

Dla wszystkich dziwnie jakoś są proste numerki - a na Allegro.pl już się tłuką o nie na nielegalnej aukcji :stuck_out_tongue: :smiley:

//edit: jestem ciekaw kto ma ten 3 cyfrowy numerek :smiley:

6361166 mój jest jeszcze prostszy…

heh kiedyś wpisałem nr 666… wiecie co wyskoczyło? jakiś szatan :smiley: nie wiem jak teraz ale kiedyś tak było…

666 to pewnie numer kogoś z Gadu-Gadu - jest on uważany jako numer specjalny charakterze mega :stuck_out_tongue:

mój jest naprawdę prosty 7167722

mój wydaje mi się dużo prostszy niż chociażby ten kolegi, co go próbował sprzedać. aczkolwiek podawać nie będę

Czyli wszystkim się podobają swoje numery :stuck_out_tongue: A na Allegro sprzedają “złoty” numer 1730200 czyj wiem czy on taki złoty? :expressionless:

Mnie się wydaję, że nie, a kupowanie od takich ludzi numerów to głupota, jak mogę mieć podobny, rejestrując go za darmo? Bezsens…

Gdyby to jeszcze była jakaś aukcja charytatywna, no to jeszcze…

Wg. mnie numer prosty, to taki, który łatwo wpada w ucho każdemu np.1234560, 10203040, 112233, 7778880 itp…

Tak z ciekawości, w jakim formacie miał ten numerek? (używając x,y,z…)

Ja mam bardzo prosty :]

118311

Zwykły handel numerkami gg IMHO jest nieetyczny.

W końcu są one darmowe i pomimo swej łatwej, wyróżniającej się postaci nie powinny być sprzedawane.

Zresztą podobne rzeczy robią z kartami prepaid - jak są tzw. złote numery to ceny dużo większe.

Rozumiem - za szybko by zeszły, ale znów nie jest to ładnie ze strony sprzedawców :frowning:

Jedyny bot jakiego używam to aqq responder :wink:

Ty nawet tak :stuck_out_tongue:

A może ktoś coś powie o botach ? Podoba Wam się takie coś, czy jest to istna tandeta?

co myślicie o sprzedawaniu numerków ? :smiley:

Bo na razie to się tylko chwalimy, jakie to mamy numerki :PP

300020 <-- to jest prosty nr. gg !!

mogę się pochwalić – 6062 - zobaczcie na klawiaturze numerycznej układ tych klawiszy :wink:

bardzo ‘współczesny’ :wink:

a b x x c y y :wink:

poza tym zaczyna się od jedynki i są ułożone w kolejności rosnącej a nie pomieszane jak np 1 2 6 3 jeśli rozumiesz co mam na myśli … mi się mój wydaje przyjazny i łatwy, dlatego właśnie znam go nawet na pamięć, hehe :slight_smile: zwłaszcza że jedna liczba to dzień urodzin i jedna to ich miesiąc

ale to tam takie banialuki. jeśli chodzi o moja opinię na temat wątku - gg jest dla mnie za mało ważnym aspektem życia aby zastanawiać się nad kupnem jakiegoś łatwego czy szczególnego numerka :slight_smile: