Dyskusja o nowej stronie DP

Bez przesady. Gdyby miesiąc nie działało to można by tak panikować. Ja tam bym nawet wolał, żeby główna tez nie działała do czasu napisania jej poprawnie.

@AntyHaker pisz do szuflady, jak uruchomią to publikacja chyba nie jest tak pochłaniająca :wink:

Nie podobają mi te zmiany ale akurat tutaj, moja opinia niewiele znaczy.
Współpracownikiem przestałem być już w lutym 2018 a ranga Hotzlotowicz pewnie gdzieś zaginęła przy jakimś update. Nie będę nad tym faktem szat rozdzierać bo mnie rangi czy tytuły jakoś średnio obchodzą.

Czasu brak a i pandemia coś dołożyła od siebie więc i na Gawrze jakby bardziej pusto.

Spokojnie. Może być i tak, że obaj macie rację i jednocześnie obaj racji nie macie. I nie ma w tym sprzeczności, bo są różne punkty widzenia, z których te same rzeczy wyglądają inaczej.

ps.Są także aktorzy grający role główne i są aktorzy grający role drugoplanowe. Są także pożyteczni idioci, którzy też starają się grać, ale nikt im za to nie płaci.
pps. Jest także widownia, i tu się robi ciekawie, bo wielu widzów nie jest świadomych, że sami mają role rozpisane w scenariuszu, który sam się cały czas pisze, na żywo :wink:
ppps. To wszystko jednak nie można stać się murem, za którym jest złociste. Pite razem, w zgodzie i harmonii :wink:

1 polubienie

Gdyby w społeczności dp było 10 takich społeczników (moim zdaniem nie ma) to mam dla nich challange - bloker reklam całej grupy wp :wink: byłby hit na blogasku :wink:

Na wirtualce z Win XP i Chrome 49 DP się ładuje i non-stop odświeża.

U mnie też powoli się ładuje.

4 polubienia

DP vs Społeczność

1 polubienie

Wczoraj napisałem komentarz pod jednym artykułem, do dziś nie wszedł. :laughing: Ku**a! Zaczynam zniechęcać się powoli do pisania komentarzy na głównej.

Brak możliwośći komentowania pod art. sponsorowanymi? :wink:

Cóż, wychodzi na to że mamy proroka na forum.

Wyłączają już od jakiegoś czasu pod niektórymi, widocznie jeszcze nie trafiłeś.

:rofl::rofl::rofl: oby nie, w prorokowaniu jestem kiepski :laughing: Wolę pozostać przy informatyce, jednak dziedzina pewniejsza :slight_smile:

Jest nowy link rss w head w źródle, aczkolwiek pomyliłem się, firefox już nie wyświetla nawet, że jest takowy feed dostępny, trzeba mieć dodatek, tak samo w chrome nie widzę takiej opcji, także trochę słabo.

Nigdzie indziej nie ma informacji o kanale rss na DP, tylko w źródle, więc jak ktoś używa rss to musi sam wiedzieć co szukać lub wejść tutaj i przeczytać.

@Bradlee Chyba jednak nie pewniejsza dziedzina. Przyjdzie jakiś znawca - haker i Ci wszystko pokasuje.

Ja chcę pisać, bo lubię pisać. Nie będę miał gdzie to wszystko mi w “Wordzie” zostanie i tyle :stuck_out_tongue_winking_eye:

@anon741072 No tak będę musiał zrobić, aczkolwiek moje blogi to nie felietony, więc nim się ogarną może być już za późno ;x

@Bradlee Już nieraz teorie spiskowe okazywały się prawdą.

Mam 2 pytania:

  1. O co chodzi z tym, że prawie wszystkie moje komentarze są jako anonim?
  2. O co chodzi z tą cenzurą? 2 razy napisałem wiadomość - raz wczoraj i raz dzisiaj nikogo nie urażając - napisałem tylko odpowiedź na komentarz:

Cytat "@Anonim Czyli wg ciebie nie należy ścigać i karać za przestepstwa?"

, który był odpowiedzią na mój

Cytat Czepiają się gościa. Chciał sobie po prostu trochę zarobić. Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto choć raz w życiu nie skorzystał sobie z takiego mało legalnego serwisu z filmami. Czasami to jedyna możliwość, aby znaleźć tytuł sprzed lat… No ale cóż jak to mówią "Nie kradnij, władza nie znosi konkurencji…"

a mimo to go nie ma.
Wiadomość miała taką treść:

Cytat Za takie drobiazgi nie. Powinni się zająć mordercami, pedofilami, gwałcicielami itp itd i innymi zwyrodnialcami".

Ja mam kurde pytanie:
DLACZEGO NEGATYWNE KOMENTARZE co do tematu czy jego autora bez obraźliwych wyrazów itp, są cenzurowane ?
To już absurd czuję się jak pod rządami POLSKIEGO aktualnego rządu , czyli za niewygodne pytania następuje cenzura!
Jeżeli tak ma wyglądać nowe DP to napiszcie najwyżej usunę konto.

3 polubienia

Tak najwyraźniej poszli w tą stronę. Widziałem też przypadek, że niewygodny komentarz w 10 minut dostał 100 minusów. Dlaczego tak? Trzeba by było zapytać panów z tabelki “Główni akcjonariusze” https://www.biznesradar.pl/akcjonariat/WIRTUALNA-POLSKA

Jak dla mnie, komentarze (a zwłaszcza brak możliwości manipulowania i formowania ich ) zawsze były niewygodne dla właścicieli (nie mówię tu o redaktorach czy osobach technicznych tylko o tych co wykładają kasę) . Ale może tylko tak mi się wydaje i wszystko ruszy.

Nic dziwnego, że się nie pojawił. W drugim zdaniu masz 4 wyrazy banowane przez WP Dżesikę. (nie wiedzieć czemu). Powinno być:
Powinni się zając Apple, Microsoft, Huawei, Google itp. i innymi big tech.
Wtedy na 99,9% komentarz by przeszedł :stuck_out_tongue:

2 polubienia