Dyskusje na temat usług Windows Live


(system) #1

Witam. Ostatnio zaczałem korzystać z usług Windows Live (home.live.com). Spodobały mi się funkcjonalności, łatwosć obsługi oraz wygląd. SkyDrive umożliwia przechowawywanie do 25GB danych dowolnego typu. Fotografie jak i całe albumy można pobierac bezpośrednio na swój komputer przez specjalny program Galeria fotografii usług Windows Live itp. Zapraszam do dyskusji i opinii nt usług Windows Live gdyż uważam to za ciekawą funkcję :wink:


(ktośtam) #2

Od dłuższego czasu korzystam z WLM i Poczty Windows Live [w połączeniu z mail.live.com] i jestem bardzo zadowolony.

Co do SkyDrive nie miałem jeszcze okazji do zastosowania tej usługi, ale na tle innych, darmowych dysków online, wydaje się być najlepszym wyborem.


(aero) #3

Używam od 4 lat messengera i reszty produktów z logiem live od microsoftu, i szczerze powiem, że jestem bardzo zadowolony, puki co, żaden z tych produktów mnie nie zawiódł :wink:


(Feelek3) #4

a o czym tu dyskutować - jako program WLM jest bardzo dobry i rozbudowany, ale mało popularny w Polsce. Wiec bez użyteczne jak dla mnie, bo z kim ja mam tam pisać?

Hotmail - fajnie, by było gdyby można było podpiąć ją pod Thunderbird. Miałem tą pocztę, ale już mi się znudziło ciągłe wchodzenie na tą stronę...


(system) #5

Hotmaila nie da się podpiąć pod TB? Ja mam podpięte z Live Mail + gmail'a. WLM podobno oferuję najlepszą najakość obrazu ze wszystkich komunikatorów tylko mało osób w polsce tego używa (może ktoś używa i poda login? :P). Fajny jest pokaz slajdów przy fotografiach - automatycznie dostosowuje tło pokazu do kolorystyki zdjęcia.


(Szczuply_NH) #6

Zacząłem korzystać ze Spaces. Bardzo fajna usługa. Blog, fotogragie, Skydrive. Dużo ciekawych modułów. Zaczynam namawiać znajomych. Oczywiście korzystam też z Messengera.

PS. Nie wie ktoś jak usunąć archiwum z bloga?


(Ostatni Mohikanin) #7

Też korzystam z WL, bez żadnych uprzedzeń, że to produkt Microsoftu :wink: Usługa ogólnie fajna, lecz przeszkadza mi w niej trochę połączenie wszystkich oferowanych usług w jedną całość. Chciałbym korzystać np. tylko ze Sky Drive, a to powoduje, że mam jednoczesny dostęp do reszty usług WL, które są mi do niczego niepotrzebne; jesli chcę mieć tylko bloga, też się nie da, bo muszę utworzyć najpierw obszar w usłudze Spaces. Osobiście wolałbym, aby z każdej usługi można było korzystać niezależnie, chociaż rozwój WL śledzę już jakiś czas i poprawę in plus widać wyraźnie =D>