Dyskusje na temat usług Windows Live

Witam. Ostatnio zaczałem korzystać z usług Windows Live (home.live.com). Spodobały mi się funkcjonalności, łatwosć obsługi oraz wygląd. SkyDrive umożliwia przechowawywanie do 25GB danych dowolnego typu. Fotografie jak i całe albumy można pobierac bezpośrednio na swój komputer przez specjalny program Galeria fotografii usług Windows Live itp. Zapraszam do dyskusji i opinii nt usług Windows Live gdyż uważam to za ciekawą funkcję :wink:

Od dłuższego czasu korzystam z WLM i Poczty Windows Live [w połączeniu z mail.live.com] i jestem bardzo zadowolony.

Co do SkyDrive nie miałem jeszcze okazji do zastosowania tej usługi, ale na tle innych, darmowych dysków online, wydaje się być najlepszym wyborem.

Używam od 4 lat messengera i reszty produktów z logiem live od microsoftu, i szczerze powiem, że jestem bardzo zadowolony, puki co, żaden z tych produktów mnie nie zawiódł :wink:

a o czym tu dyskutować - jako program WLM jest bardzo dobry i rozbudowany, ale mało popularny w Polsce. Wiec bez użyteczne jak dla mnie, bo z kim ja mam tam pisać?

Hotmail - fajnie, by było gdyby można było podpiąć ją pod Thunderbird. Miałem tą pocztę, ale już mi się znudziło ciągłe wchodzenie na tą stronę…

Hotmaila nie da się podpiąć pod TB? Ja mam podpięte z Live Mail + gmail’a. WLM podobno oferuję najlepszą najakość obrazu ze wszystkich komunikatorów tylko mało osób w polsce tego używa (może ktoś używa i poda login? :P). Fajny jest pokaz slajdów przy fotografiach - automatycznie dostosowuje tło pokazu do kolorystyki zdjęcia.

Zacząłem korzystać ze Spaces. Bardzo fajna usługa. Blog, fotogragie, Skydrive. Dużo ciekawych modułów. Zaczynam namawiać znajomych. Oczywiście korzystam też z Messengera.

PS. Nie wie ktoś jak usunąć archiwum z bloga?

Też korzystam z WL, bez żadnych uprzedzeń, że to produkt Microsoftu :wink: Usługa ogólnie fajna, lecz przeszkadza mi w niej trochę połączenie wszystkich oferowanych usług w jedną całość. Chciałbym korzystać np. tylko ze Sky Drive, a to powoduje, że mam jednoczesny dostęp do reszty usług WL, które są mi do niczego niepotrzebne; jesli chcę mieć tylko bloga, też się nie da, bo muszę utworzyć najpierw obszar w usłudze Spaces. Osobiście wolałbym, aby z każdej usługi można było korzystać niezależnie, chociaż rozwój WL śledzę już jakiś czas i poprawę in plus widać wyraźnie =D>