Dyspozycyjność

Witam. Mam taki problemik. Chciałbym zrobić taki formularz dzięki któremu każda (powiedzmy z 50 osob) co tydzień bedzie mogła sobie wpisywać dyspozycyjność. np. pon 25 lipca: R-poranna zmiana itd itd. Formularz wiem jak zrobić, ale nie wiem jak go wprawić w życie, żeby wszystko na bieżąco się zapisywało na www i żeby w każdej chwili mógł to ktoś zmienić. Kolejnym problemem jest to, żeby cały ten formularz wysyłał się tylko do jednej osoby, która wyśle go w każdej chwili kiedy chce, czyli pozostali użytkownicy nie mają takiej mozliwości. W formie powiedzmy raportu, podsumowania. Po takim wysłaniu formularz by sie czyścil. Wizualnie wiem jak zrobić, ale proszę o wskazówki dotyczące wszystkiego żeby to ożyło i działało poprawnie

Tutaj dużych problemów nie ma. Robisz prostą stronkę www. Zakładasz wszystkim konta. Robisz drugą tabelę z polami, które tylko dany user może wypełnić (wg id, np masz nick kaczor, dla tego nicka jakieś imie nazwisko, ten rekord w tabeli ma id 1. Więc twoja rozpiska jest w id 1 etc) Rozpiske robisz w php / mysql (najbardziej efektywnie), wszystko do bazy. Potem dajesz konto np admin i ten admin se wysyła innym np w postaci maila / wiadomości na stronie na której ktoś se to może sprawdzić.

Mógłbyś też napisać jakąś aplikację działającą w tle, jeśli masz daną sieć etc. Wszystko zależy jak chcesz to zrobić, oraz w jakim języku.

kaczor19901 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif