Dział dla Sun Solarisa, Unixa, Mac-a, Amigi i BeOS-a

Jestem użytkownikiem systemu Sun Solaris i uważam, że przydałby się dział dla użytkowników alternatywnych systemów jak np. Mac, Unix, BeOS, AmigaOS czy właśnie Sun Solaris! Skoro piszecie o wszystkich systemach, to nie lekceważcie mniej popularnych systemów!

Od siebie mogę powiedzieć, że jest to rozpatrywane :slight_smile:

p.s.

Popraw tytuł na konkretny

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

Te systemy nie są zbyt popularne w Polsce. Nie ma sensu tworzenia takiego działu. Możnaby poszukać jakiś for (forów, forumów? :wink: ) o tych systemach. Nie jestem za tym pomysłem, jednak jeżeli łatwo się dodaje działy do forum to można zrobić, bo nic nie szkodzi 8)

Wcale nie

Tematy z nimi związane się pojawiają, więc chyba nie jest to tak do końca bezzasadne. Widać z tego, że istnieje taka potrzeba.

Zresztą, chyba to na tym polega, żeby sie uczyć i poznawać nowe rzeczy.

To może porównać ilość takich tematów z ilością tematów o Linuksie lub Windowsie :wink:

Prawda. Więc odpowiedzcie, czy trudne jest dodanie działu do forum. Jeżeli nie, to ja jestem za :smiley:

no wiesz, jakby porównywać w 2003r. liczbę tematów o Linuksie, gdzie było ich raptem kilkanaście, do liczby tematów o Windowsie, w ogóle dział Linux nie musiał istnieć, bo wg. Twojego myślenia był mało popularny. a teraz? polecam przeanalizować ilość tematów w dziale Linux w 2003-2007r.

przecież to jest gotowy skrypt forum, gdzie utworzenie nowego działu zajmuje parę klików w panelu administratora.

Jestem za nowymi działami(trzeba się rozwijać :mrgreen: )

No to jestem za :smiley: Nie musisz mnie już przekonywać :stuck_out_tongue:

… a co z obsługą takiego działu???

Klikać w panelu to sobie można ale w …

Ja jestem chętny na modka :mrgreen: Weźcie mnie !!

Jestem za wiele rzeczy można się nauczyc… :-({|=

Sugeruję zachować merytoryczny poziom wypowiedzi - w przeciwnym razie…

Jednak jak byłby nowy dział to byście potrzebowali moderatorów albo sami byście mieli więcej działów do moderowania :smiley: .

No to nie ulega wątpliwości raczej :mrgreen:

Ale droga postępowania jest inna i nie ma co o tym dyskutować :slight_smile:

A kto ci zabrania pisać na forum o tych systemach? Przecież na forum jest dział Na luzie.

No właśnie a nie Mac. Jest Windows , Linux to czemu nie mac!?

A masz osobę znając się na tyle na tym OSie żeby mogła zadbać o jego poprawnośc merytoryczną poprzez fachową moderację ??

Tworzenie działu, tylko po to żeby był (bez odpowiedniego poziomu) mija się z celem.

Tam można pisać o wszystkich systemach operacyjnych i nie tylko.

Od razu zlikwidujmy wszystkie działy i zostawmy tylko na luzie :x