Dział download

A może by tak zrobić podobnie jak w IDG tzn. umieścić dodatkowo linki - magnety, torrenty do programów p2p umozliwiających ściagnięcie danego programu za pomocą sieci p2p ??

Jaki sens ma ten temat :?

MateuszP nie wiesz, że powstaje nowa wersja vortlau i wtej zmian nie będzie … :roll:

:o jak superowo, a możnie wiedzieć kiedy? :slight_smile:

x-awier , :szukaj:

MateuszP , po co z torrentów, jak przez http szybciej :slight_smile:

No to w tej nowej wersji vortalu…

A możesz podać jakieś argumenty dla których warto by było to zrobić ?? Skoro:

:roll:

A jak mam to znaleźć :?

Nie wiem :frowning:

Normalnie - używając forumowej szukajki.

W tym temacie zostało podane wiele linków:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76602

Czy to oznacza, że będzie się trzeba na nowo rejestrować :?: :frowning:

x-awier - nie. cała baza posty itp. będą przeniesione na nowe forum.

Aha to spoko.Już się obawiałem, że stracę temoje ukochane 297 postów (już nie mówiąc o was) :slight_smile:

Już nie mogę się doczkekać.

Tylko o co chodzi z tym, że vortal razem z forum będą razem jakoś bardziej współpracowały (czy coś takiego) :roll:

pożyjemy zobaczymy :lol:

zobaczymy to pożyjemy dłużej :rotfl:

A tak prawde mówiąc jestem za.Troszku już mi się znudzł wygląd forum.

A z vortalu jestem zadowolony, chociaż rzadko tam bywam 1 raz na tydzień lub 2 :roll:

Grzesznik :lol:

Pytanie bardziej do administracji, która nic nie chce ujawnić ;]

Jak ktoś ma łącze do 1MB/s to jemu i tak nie stanowi to różnicy przez co będzie pobierał.

A tak nie musi instalować żadnych dodatkowych programów. :mrgreen:

Przecież jak się ściąga, to za pośrednictwem waszego vortalu, z innych stron . Chodzi mi o to, że niekiedy tamte linki nie działają(rzadko, ale jednak) i dobrym rozwiązaniem byłoby stworzenie takich torrentów czy magnetów…

Nie jest to chyba trudne ?? Przydałoby się jakieś nowe rozwiązanie…

A na temat IDG…, to te limity idzie “oszukać” jak i również korzystanie z download managera… Wystarczy troche pomysleć…

Tego na pewno nie :evil:

Ale dobry pomysł z tym powiązaniem 8)

To magnetów zamiast torentów. Chociaz Opera 9 nawet potrafi torrenty sciagać…

Torrent jako sieć jest legalna… :roll:

Moim zdaniem nie ma to sensu, takie rozwiązanie jest wystarczające. Nie ma takiej potrzeby.

Udostępnianie przez sieć P2P - w większości przypadków cały czas ktoś musi udostępniać ten plik.

Dział z prog. do screenshotów jest biedny prawie wszystkie linlki nie działają jedyne co udało mi się pobrać to MW Snap 3. I jest za dużo programów typu trial i za mało (vortal jedzie na prawie nie zmienionym dziale z programami) dobrych darmowych jak np. KGB Archiver (wysłałem do oceny).

Masz przy każdym programie przycisk “Zgłoś niedziałający link”

Chyba jednak troszkę przesadzasz :wink: nowe programy są dodawane praktycznie każdego dnia ale procedura ich sprawdzania i weryfikacji zajmuje trochę czasu więc trudno oczekiwać, że znajdą się tam wszystkie programy satysfakcjonujące każdego użytkownika.