Dział "Na luzie :-)" i jego miejsce w rozrywce

(Radek68) #1

Tematy w "Na luzie :-) " w dziale “Rozrywka” to nawet dość często w ogóle nie rozrywka, może warto by było zaproponować redakcji, aby przeniosła ten cały poddział “Na luzie” do działu “Społeczność”?
Co o tym myślicie?

(Bogdan_G) #2

Na luzie w części rozrywka i to, co jest i było rozrywką na luzie, powinno zostać na luzie.
Raczej trzeba by wyodrębnić z “na luzie” tematy z problemami. Prędzej gdzieś powinien być zbiorczy temat - “Pytaj, gdy coś Ci źle działa”, albo - “Tu krytykujemy”.

(Seba228215) #3

Nie głupie, ale… Ja bym zrobił dwie kategorie. Publiczne ogólnodostępne dla wszystkich oraz dla grup zamkniętych, gdzie można luźnej rozmawiać i nie wszyscy to widzą.

(Longhorn2009) #4

Na niektórych forach jest dział “Kącik ekspertów”, gdzie odbywają się rozmowy niedostępne każdemu rzecz jasna czy wymiana kluczy do gier, można dogadać się odnośnie wspólnego wykupywania dostępu do Netflix etc.

(Seba228215) #5

Ale tylko dla osób z rangą Ekspert. Ja myślałem o czymś takim, że zwykli nowi użytkownicy nie widzą, natomiast od stałych bywalców i wyżej już tak. A to, że Eksperci mają też swoje kąty, to ok. :slight_smile:

(Dimatheus) #6

Hej,

Przecież na forum też jest od tygodnia podobne miejsce, gdzie dostęp mają bardziej aktywni użytkownicy portalu i forum.

A co do meritum - myślę, że dobrze przerzucić dział do społeczności.

Pozdrawiam,
Dimatheus

(pocolog) #7

Zamiast zmieniać położenie lepiej zmienić nazwę na offtop/off-topic czy cokolwiek bardziej pasującego.

(Bogdan_G) #8

Psuje Magiel, albo Hyde Park.