Dział "Na luzie :-)" i jego miejsce w rozrywce

Tematy w "Na luzie :-) " w dziale “Rozrywka” to nawet dość często w ogóle nie rozrywka, może warto by było zaproponować redakcji, aby przeniosła ten cały poddział “Na luzie” do działu “Społeczność”?
Co o tym myślicie?

Na luzie w części rozrywka i to, co jest i było rozrywką na luzie, powinno zostać na luzie.
Raczej trzeba by wyodrębnić z “na luzie” tematy z problemami. Prędzej gdzieś powinien być zbiorczy temat - “Pytaj, gdy coś Ci źle działa”, albo - “Tu krytykujemy”.

Nie głupie, ale… Ja bym zrobił dwie kategorie. Publiczne ogólnodostępne dla wszystkich oraz dla grup zamkniętych, gdzie można luźnej rozmawiać i nie wszyscy to widzą.

Na niektórych forach jest dział “Kącik ekspertów”, gdzie odbywają się rozmowy niedostępne każdemu rzecz jasna czy wymiana kluczy do gier, można dogadać się odnośnie wspólnego wykupywania dostępu do Netflix etc.

Ale tylko dla osób z rangą Ekspert. Ja myślałem o czymś takim, że zwykli nowi użytkownicy nie widzą, natomiast od stałych bywalców i wyżej już tak. A to, że Eksperci mają też swoje kąty, to ok. :slight_smile:

Hej,

Przecież na forum też jest od tygodnia podobne miejsce, gdzie dostęp mają bardziej aktywni użytkownicy portalu i forum.

A co do meritum - myślę, że dobrze przerzucić dział do społeczności.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Zamiast zmieniać położenie lepiej zmienić nazwę na offtop/off-topic czy cokolwiek bardziej pasującego.

Psuje Magiel, albo Hyde Park.

1 polubienie