Dział "Po Godzinach" --- niski poziom wizualny tap

Proponuje zmianę zawartości działu po godzinach, a konkretnie tapet…macie je beznadziejne…bez obrazy :stuck_out_tongue: …ja moge sam się zgłosić do prowadzenia spraw związanych ze zmianem i umieszczaniem nowych tapet… :stuck_out_tongue: …ja to wogóle sądze, że mam co do tego gust i się wcale nie chwalę :o

Zawsze możesz napisać mail-a z propozycjami tapet :slight_smile: A co do taper na vortalu to nie przeszadzaj.

Pozdrawiam

Głównym zadaniem vortalu jest propagowanie i udostępnianie legalnego i darmowego oprogramowania a nie umieszczanie “bajeranckich” tapet. Myślę że działy tapety jest sprawą marginalną dla całokształtu vortalu. Ale skoro kolega ma wspaniały gust i oferuje swoją pomoc to czemu nie :wink: :wink: :wink:

Ten post jest wynikiem tego, że ostatnio nudzi mi sie bardzo…bo ja mam chyba dusze artysty i faktycznie nie za dobre sa te tapety…zdaje sobie, że jest to marginalna sprawa…ale jak ktoś kiedyś powiedział…szczegóły i drobnostki dają świadectwo całokształtu…Ten Typ Tak Ma :lol:

Twój emblemat nie jest niestety gustowny (mój punkt widzenia). Uważam, że tapety są niezłe w Vortalu, a jeżeli chcę inne to pełno różnych w sieci, gdzie można zaspokić naprawdę wrafinowane gusta.

Nic nie stoi na przeszkodzie byś na swojej stronie umiścił tapety, zobaczymy, ocenimy. :o

Ludze inteligentni nigdy się nie nudzą. Daj upust swojej duszy artysty by świat mógł zobaczyć, jaka ona jest :lol:

Pozdrawiam

Ten fragment, który zacytowałes Złoty Palcu jest swego rodzaju żartem, gdyż wcale o sobie tak nie myśle…jest to raczej takie prześmiewcze…trudno to zrozumieć, Ja czasami siebie nie rozumiem…a z tym, że ludzie inteligentni nie nudzą sie to jakaś bzdura…nie zgadzam się z Tobą…

Pozdrawiam

KaiES vel Sikorsky, nie traktuj mojej wypowiedzi zbyt dosłownie, bardziej na luzie. :peace:

A poza tym Twoje prawo nie zgadzać się z innymi. Myślę, że każdy z nas ma chwile, kiedy siebie nie rozumie ale nie każdy się do tego przyznaje.

Pozdrawiam

NIE PRZESADZAJCIE…Tapety coniektóre są całkiem całkiem… choć zaraz się dowiem że nie mam gustu :stuck_out_tongue:

Tylko jedno pytanie dotyczące dyskryminacji płci…są tapety z kobietami…a co z tapetami z mężczyznami… :squarewink: :squarewink:

Pozdrawiam…

A jak ktoś szuka dobrych tapet to polecam www.xxxxx.ru

=============================

Update

Wzgłedy regulaminowe spowodowały wykasowanie linka do strony.

Golden Finger

Witam…Vortal jest całkiem całkiem…Przejrzysty i dobrze zrobiony.Jeśli chodzi o ten dział tapet…hm…to albo bardiej uprofesjonalnic albo wywalic z vortalu…Jest jakiś taki nie dorobiony troszke…Jak na taki Vortal to powinniście mieć setki tapet a nie pare śmieci…

Jeszcze raz powtórzę że dział z tapetami to tylko drobny dodatek do całkształtu. W całej sieci jest tego cała masa więc po co zajmować i tutaj miejsce setkami tapet? Jak sie komuś podobają proszę niech ściąga jak nie to w czym problem poszukać gdzie indziej?

Ładne zdjęcia “pań” tam są, polecam szczególnie panom (panie jeśli chcą to też mogą sobie pooglądać) :wink:

==============================

Update

Golden Finger

Troche tapet tematycznych można tu znaleść http://www.themexp.org/ :smiley: Coś dla XP’kowców

hehe podoba mi sie zwlaszcza dzial tapet okraszony jakze lapidarnym tytulem “Tits & Ass Wallpers” :lol:

Update

Golden Finger

Przecież jak ktoś będzie szukał tapet to poszuka strony głównie z tapetami,a nie będzie ich poszukiwał na vortalu z legalnym oprogramowaniem :? W związku z powyższym nie ma sensu zmieniać tapet na jakieś ala Leonardo da Vinci.

Zresztą moim zdaniem tapety na Vortalu są OK.

A ja z nich w ogóle nie korzystam i jest git :smiley: :cfaniak:

macie tam problemy dział ma kika tylko tapet a jak komus sie nie podobają to można w necie poszukać jest wiekszy wybór :wink: :wink: :wink:

Ostatnio zauważyłem że wogóle nie ma tapet.A gdzie podziały się te piękne kobiety :smiley:

Postanowiono z tego zrezygnować.

Źle postanowiono, powinno być więcej tych pięknych pań( a tam taka jedna XXX była :smiley: )