Dział pomocy gg pomóżcie

Od początku… może zanieczyszczam forum, ale to dla mnie ważne (jak coś to usunę wątek). No dobrze chodzi o to że wysłałam wiadomość do działu pomocy technicznej gg. Z prośbą o sprawdzenie czy owe numery gadu zostały usunięte tylko z komputera (poprzez gadu-gadu, użytkownik, …, usuń) czy też z serwera (gadu-gadu, ustawienia, użytkownik, usuń konto.) Dostałam odpowiedź dla mnie trochę niezrozumiała. : “Obydwa numery zostały usunięte przez Użytkownika z poziomu aplikacji.” To że przez użytkownika rozumiem,a z poziomu aplikacji? Pomóżcie, o co chodziło temu Panu.

Chodziło mu o to że numery zostały usunięte za Pomocą komunikatora Gadu-Gadu.

Czyli przy pomocy programu gg zainstalowanego na Twoim komputerze i w którym to programie jest taka opcja jak właśnie usuwanie konta.

Napisali ci wyraźnie, że oba numery zostały usunięte czyli z Twojego komputera jaki i ze serwera. Słowo aplikacja w dzisiejszych czasach jest na tyle popularne, że warto poznać jego znaczenia, a do tego wystarczy wyszukiwarka Google.

Dziękuję za pomoc jak i za bezczelne pouczanie. Może i jest pojęcie aplikacja w wyszukiwarce, lecz wiele dużo kryje się pod tą nazwą. Dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi.