Dział system operacyjny windows vista

Czy dział na forum “system operacyjny windows vista” powinien być usunięty a zamiast niego coś takiego żeby zmienić:

Wszystko co dotyczy systemów Microsoft Windows 95/98/Me/2000/NT/XP/Vista?

Z całym szacunkiem,ale dopiero byłby bałagan.Pozdro

michalm92 , daj spokój :!:

To jest chyba drugi taki twój banalny pomysł :evil:

no i co

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 16:34

po co odzielny dział do visty co to znaczy że vista nie jest microsoftu?

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 16:38

a mi sie wydaje że pożądek bo vista przecież zlicza się do systemów operacyjnych microsoftu po co ten drugi dział?

A ja jestem “za” :mrgreen:

Po co jakieś rozgałęzienia.

Ale temat już był poruszany.

Administracja uważa że w niedalekiej przyszłości ( po premierze) będzie zalew pytań odnośnie visty i to dlatego ;]

Pozdro! Niech tak będzie jak będzie chciala większość.

:lol: chyba nie wiesz że ostatnie zdanie zawsze należy do administracji :wink:

OKI.Pozdro

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 17:31

No to mamy kolejnych “monopolistów” oj niedobrze,zdanie większości do kosza.POZDRAWIAM miłego wieczoru

Popieram. To może od razu zróbmy oddziaelny dział dla każdego Windowsa i każdej wersji Linuks? Czemu akurat Vista ma oddzielny dział?

Jak widać nie każdy popiera pomysł zbytniego uszczegóławiania działów.

Czy w Twoim domu każdy robi to co mu się zachce ??

Czy jest ktoś kto na wszystkim trzyma swoją rękę ??

Więc daruj sobie tego typu zgryźliwości.

Ja wolałabym aby ten podział pozostał taki jaki jest, bo trochę to faktycznie dziwny pomysł ażeby tego nie rozdzielać…

Jest to system jeszcze nowy (prosto z piekarnika) i dość mało znany… Dużo o niej krążyło kłamstw… Wiele rzeczy zostało zastosowanych i jeszcze więcej przemilczanych… Jak tylko wejdzie na polski rynek, wówczas zacznie się dziać. Kto jej już używał zgodzi się ze mną, że na początku nie wiedzieli jak to ugryźć :slight_smile: Poza tym jest tyle odmian (wersji Visty) ile jest systemów MS wydał wcześniej… Więc po prostu -> Vista to jest temat rzeka… Błagam nie wymyślajcie już…

Ja się cieszę z tego jak jest, akurat mam Vistę i co raz więcej pytań się rodzi w związku z jej użytkowaniem… Byłoby mi cokolwiek trudno znaleźć wśród postów o XP, bo w sumie większość postów o niego się opiera… Chyba najmniej jest o 2003 Server :slight_smile:

Na przykład jeżeli chodzi o Linuxy, to dlaczego tylko o Linuxy… A gdzie miejsce na Unixy?? Unixów też znajdziesz parę ładnych wersji, które są czasami o niebo lepsze i stabilniejsze od Linuxów, chociaż są skierowane bardziej do maniaków, hobbistów (podziwiam te osoby które siedzą na np. FreeBSD bardziej niż osoby które siedzą na Ubuntu… )

Jest jak jest…

Dajcie więc już spokój…

eh …

na każdym większym forum jest dział windows i windows vista ,

Przykład infojama/xp/net.pl …

Z tego co się orientuję premiera visty już była, a to że vista nie jest dostępna jeszcze dla klientów indywidualnych to co z tego ??

I tak liczy się piewsza premiera :stuck_out_tongue:

I zdanie administracji :stuck_out_tongue:

ja tak samo

zgadzam się, szczególnie o zamulaniu kompa, i pamięciożerności, która nie jest prawdą,

a co już nie weszła ??

I tak każdy w polsce ma dostęp do systemu tyle że w wersji EN

To że jeśli nie jest dostępna dla klientów indywidualnych to o co oni mają pytać jeśli nie mają tego systemu?? ;]

;]

Chodziło mi o to, że jak zaczną ją kupować zwykli użyszkodnicy -> użytkownicy :slight_smile: W sumie z tego co się orientuję, raczej trudno ją dostać w sklepie :wink: a wręcz nie możliwe :slight_smile:

chodzi Ci o Polskę ??

Jest przeciwnie :smiley:

u mnie w każdym komputerowym sklepie dostane viste busines :x

U mnie niestety jeszcze nie :frowning: Nie wiem czemu… A może to ja jestem ślepa (czasami tak też się zdarza) :slight_smile:

Dzieciaku idz lekcje odrabiać , albo zanim coś napiszesz to pomyśl troszke.

a ja wolę bez takich rozgałęzień niech kazdy ma swoje zdanie