Dział win vista od kiedy działa?

gruby_wieprzek ile razy mamy Ci tłumaczyć (userzy + administracja) że sponsoringu ze strony M$ nie ma.

–> Od kilku postów zauważyłem, że w odpowiedzi na czyjeś argumenty wstawiasz tylko emotę. Świadczy to jednoznacznie o tym, że wyczerpał Ci się zapas pomysłów na bronienie Twojej ideologii.

W ogóle odnoszę takie wrażenie, że “wymyśliłeś” sobie iż M$ ma tajne kontakty z vortalem. Tak ślepo zaufałeś swoim domysłom, że wyruszyłeś na forum celem udowodnienia nam tego iż twa teoria jest poprawna. Oczekiwałeś zapewne potwierdzenia tego. Spotkałeś się tutaj jednak z jej odrzuceniem. Mimo tego tak zapatrzyłeś się w słuszność swojej opini, że nie dopszuszczasz do siebie możliwości, że jesteś w błędzie

Złączono Posta : 23.07.2006 (Nie) 23:03

miarkuj się waćpan :?

ALe wszyscy Userzy, Moderatorzy i Administratorzy mówią Ci że DP nie faworyzuje programów Microsoftu.

Gdyby tak było to co na Vortalu by robiła akcja Promujemy Polskich Autorów?

A i jeszcze jedno może to już wiesz wielu Userów Ci to już powiedziało,

że trwają prace nad działem Linux :!:

Jest to komentarz z http://www.dobreprogramy.pl/index.php?d … #komentarz

Ludzie !

Po co woogle odpisujecie na te posty?

Przecież on nigdy nie zrozumie, że się myli.

Ciągle podąrza za jednym, tym, że niby vortal jest sposorowany przez firmę Microsoft.

Mimo tego, że Redaktorzy vortalu, Moderatorzy forum, userzy i inni wyjaśniani nie raz, że tak nie jest.

Przecież takie dyskusje można przez miesiąc z nim prowadzić i

wątpię aby coś jednak dały :?

Poprostu jak w jednym poście w jego temacie w dziale o vortalu:

Przepraszam bardzo, ale dla mnie ważniejszy jest głos administratorów DP w tej sprawie, niż jakiś (nikomu , niczego nie ujmując) podrzędnych moderatorów. W sowjej wypowiedzi administrator @krogulec, nie zaprzeczył jednoznacznie, że takiej współpracy nie ma. Zaznaczył że portal ten korzysta ze sponsoringu różnych firm produkujących oprogramowanie. Więc liczyłbym jednak na sprecyzowanie tej konkretnej kwestii.

Jesteś bezczelny i zwyczajnie chamski, wiesz? Dobrze, że nikt nie napisał do tej pory jakiego rzędu użytkownikiem Ty jesteś, bo pewnie byłoby to równie przykre. :frowning: Oszczędź sobie wycieczek osobistych i zrozum jedną rzecz: jeśli nie pasuje Ci ten vortal, nie masz obowiązku tutaj przebywać. Ale wolne prawo do przebywania tutaj nie daje Ci upoważnienia do denerwowania wszystkich i wylewania na nich pomyj.

Polecam liczyć się ze słowami, panie kolego.

Od teraz skończyła się taryfa ulgowa. Jesteś na forum DP, obowiązuje Cię regulamin i netykieta.

Nie pochwalasz tego - nikt Cie nie trzyma tu na siłę.

Czy Wy Wielce Szanowni moderatorzy czytacie tylko to co chcecie?

P.S Chyba Wielce Szanowny Moderator @squeet pospieszył sie z wystawieniem mi niesprawiedliwego upomnienia. Ale rozumiem. Nerwowość udziela się Szanownym moderatorom b. często, dlatego właśnie zastrzegłem że w tej sprawie interesują mnie wyłącznie głosy administracji.

To ja mogę napisać, oczywiście nie obrażając, że … i tu zacząć rzucać mięsem w Ciebie…

Szkoda słów - nie ma to jak widzieć drzazgę w oku u kogoś a u siebie belki nie…

Ostatni raz - polecam skończyć z OT-owaniem. Ironię zostaw dla siebie a wycieczki prywatne załatwiaj na PW.

EOT

Ja byłem obrażany na tym forum przez uzerów i moderatorów wręcz nagminnie. Ale niestety przewaga moderatorów jest taka, że Oni potrafia komuś zamknąć usta, gdy tylko mają na to ochotę. :?

gruby_wieprzek widzę, panie kolego, że zakaz pisania nie wiele wniósł w zmianę Twojej twórczości na forum, mimo, iż prosiłem cię o coś. Zawsze podziwiałem masochistów, którzy są źle traktowani, poniżani, a nimo wszystko z uporem lepszej sprawy dalej prawią farmazony ku chwale własnego ego.

Może w końcu dotrze do Ciebie, że jesto to forum od rozwiązywania problemów i pomocy innym, a nie poradnia czy kółko poprawiające samopoczucie.

Jakoś chyba nikt nie ma ochoty czytać Twoich przemyśleń.

Ostatni raz proszę.

Zacznij zachowywać się tak jak przystało na usera forum, albo znajdź sobie inną piaskownicę.

Robisz bałagan wszędzie tam gdzie możesz.

Mam już dość takich userów i ich pisaniny.

Gdyby tak było, to już dawno, na tym forum przestałbyś pisać farmazony. Jest taki magiczny przycisk “ban” - wystarczy go nacisnąć - i zdobędziesz argument na rację swojej teori.

Bez obrazy - jesteś… w sumie to nie zniżę się do Twojego poziomu.

Koniec dyskusji.

Czyli mówiąc krótko, Tobie nie chodzi o prawdę tylko o deklarację (nie mającą nic wspólnego z rzeczywistościa) która poparłaby Twoją terorię?

Teraz to wszystko jest dla mnie jasne i klarowne.

Dla mnie sprawa jest zamknięta, nie mam ochoty bawić się udowadnianie czegokolwiek, bo widać jak na dłoni, że nie o to przecież chodzi.

Jak dla mnie, możesz sobie uważać, że MS przesyła mi górę pieniędzy a do tego jeżdże do Billa raz w miesiącu na kawę zdawać raport na temat kampanii. Jeśli to Ci pasuje, cieszę się bardzo…

gruby_wieprzek

To ja będe kontynuował. Słuchaj człowieku czy jestes

( nie obrazajac Ciebie )

, tępy ze nie mozesz zrozumiec, ze nie masz racji?? Na całym forum liczacym 26523 uzytkowników tylko ty sadzisz, że DP jest sponsoforwane przez M$, więc chyba troche sie mylisz, zastanów sie nad soba bo az ciezko mi czytac te głupoty które wypisujesz… nikt Ci nie każe siedzieć na tym forum…jeden gruby_wieprzek mniej lub wiecej nie zrobi nam wiekszej róznicy…

No i co uwazasz, ze Cię obraziłm, przecież napisałem

O i z mojej strony koniec…

:?

Nie widzę sensu dalszej jałowej dysputy, jaka się tu zrobiła. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i takie jego prawo.

Wyjaśnienia ze strony redakcji zostały udzielone.