Dział Windows Mobile/Symbian/itd

Witam!

Czy będzie dział poświęcony aplikacją różnego typu na Windows Mobile/Symbian/itd? Często piszecie o różnych sprawach związanych z tymi urządzeniami, a działu z programami nie ma.

Pozdrawiam triget

Działu z programami nie ma i nie będzie. To nie warez tylko forum. Ale jeśli chodzi o osobny dział ogólnie o tematyce Windows Mobile/ Symbian/ Android to jestem jak najbardziej za.

Jest to niepotrzebne.

Internet jest tym wypełniony, wystarczy poszukać.

Taa,internet jest też wypełniony informacjami na temat komputerów,a jednak działy dotyczące pc są na dp.

Za wprowadzeniem działu nie jestem,przeciw też nie, ale twój argument nie jest na poziomie…

Ale dlaczego tak piszesz przecież są Aplikacje za darmo legalne jaki warez tu niby kolega zaproponował?

Moze być coś w stylu Polecane Appsy,przydatne Appsy można by zbudować coś ciekawego w sekcji Telefonia komórkowa :slight_smile: bynajmniej był by jako taki ład.

Jestem za twoim pomysłem. Lecz nazwę bym dał: Systemy mobilne. Ale można też dodać coś takiego w dziale Telefonia komórkowa. :smiley:

Tylko widzę , że to chyba nie wypali , użytkownicy wolą inną tematykę na forum i portalu.

Dla androida masz dział Systemy operacyjne GNU/Linux

Lepiej Telefonia komórkowa. Bo o ile z Linuksem ma on dużo wspólnego, to z GNU już mniej.