Dziala gadu, nie dziala przegladarka ani nic innego

Na 2gim komputerze podłączonym do sieci pojawiły się problemy z internetem, otóż można np. uruchomić gadu-gadu, konnekta, gry internetowe, lecz nie działają przeglądarki internetowe (ani FF, ani IE), programy takie jak teamspeak, hamachi nie chcą się połączyć. Nie wydaje mi się by to była wina portów (na komputerze z którego piszę wszystko działa, zresztą próbowałem resetów i różnych kombinacji [mam router]). Dodatkowo komputer podczas wyłączania wyświetla niebieską planszę informujacą o krytycznym błędzie windows (w razie potrzeby mogę ją tutaj przepisać).

EDIT: Żeby nie było, skanowałem adawarem oraz antivir guardem (ten z parasolką ;P)

Log:

Bardzo proszę o pomoc.

Wchodzisz w Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługi StarWind iSCSI Service, Remote Procedure Call (RPC) MO

Otwórz hijackthis --> open misc tools section --> delete a NT service --> wpisz StarWindService, RPCSE i ok

to co na czerwono usuń z dysku w trybie awaryjnym, wpisy zafixuj w Hijacku, daj nowe logi Hijack + SilentRunners :slight_smile:

Przeczytaj to: KLIK i wklej zawartość plików minidump

Popraw tytuł na konkretny, używaj polskich znaków w pisowni - użyj przycisku icon_edit.gif

Heh, a ja myślałem, że to będzie proste i szybkie do zrobienia :mrgreen:. Dzięki za pomoc, zaraz dam nowe logi :slight_smile:

Złączono Posta : 06.05.2007 (Nie) 14:17

Złączono Posta : 06.05.2007 (Nie) 14:27

ok to chyba wszystko :stuck_out_tongue_winking_eye:

start > uruchom > cmd i wklep:

sc stop Network Monitor

sc delete Network Monitor

Folder na czerwono usuń z dysku ręcznie a wpisy w HJT

Do notatnika wklej:

Plik > zapisz jako > zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki > zapisz pod nazwą Fix.reg np na

pulpicie > dwuklik na Fix.reg > potwierdzasz > restart.

Edytuj plik hosts - C:\WINDOWS\System32\drivers\etc\HOSTS

powina znajdować się tam tylko linijka 127.0.0.1 localhost

Czyli mniej więcej tak:

Daj nowe logi HJT i Silent Runners (poczekaj aż skończy pracę i wyskoczy komunikat).

Wielkie dzięki, już internet działa normalnie :slight_smile:

Logi, logi…

Logi ok :smiley:

Start > uruchom > cmd > wpisz

Kosmetyka:

Start > uruchom > msconfig > uruchamianie > możesz odznaczyć w\w.

Jeżeli nie musi startować z systemem to odptasz w komunikatorze uruchamianie przy starcie.

I jest ok.

hm niestety komenda schtasks nie jest rozpoznawana :confused:

dzięki za wszystko :slight_smile:

nera proszę po raz ostatni o zmianę tytułu tego wątku na konkretny, obrazujący problem > użyj przycisku icon_edit.gif

Wklej nowego loga z SilentRunners, użyj narzędzia NoLop.