Działa tylko fb, google i yt

Cześć
Mam problem z przeglądaniem stron nie działa nic oprócz fb, google i yt na każdym urządzeniu które jest podpięte do sieci. Nawet na telefonie nic nie dział oprócz w.w stron. Bardzo prosze o pomoc co moze byc przyczyna ?

Od jakiego dostawcy masz internet? Jaki masz sprzet do internetu w domu, czyli router?

Z UPC wczoraj wszystko działało router także z UPC technicolor. Nie wiem czy to jakiś wirus czy co to jest ?

Ciężko miec wirusa na routerze :wink:

Dzwoniłes do działu technicznego UPC? Może jest jakaś awaria u nich w twojej okolicy. Spróbuj w Windowsie w ustawieniach IPv4 ustawić DNSy googla pierwszy 8.8.8.8, drugi 8.8.4.4 . Jak zadziałą wszystko to trzeba by je ustawic na routerze, ale tego ci nie podopowiem bo ile routerów tyle obsługi.

Spróbuj udostępnić z karty Sim internet do laptopa i sprawdzić czy wszystkie strony działają.

Po udostępnieniu wszystko działa. Jak naprawić połączenie z routerem ? Z góry dziękuję bardzo za pomoc :slight_smile:

Podaj model Routera.
Masz możliwość zalogować się na Router i sprawdzić ustawienia DNS?

Dziękuję bardzo za pomoc, po 30 min oczekiwaniu na Infolinii UPC, w końcu się połączyłam, problem wyjaśniony :slight_smile: Mam nadzieje ze już wszystko będzie działało.