Działa wam allegro?

Właśnie poczytałem o tym ataku http://kontakt24.tvn24.pl/temat,uzytkow … goryId=496 Włos się jeży…

Właśnie niektórym nie działało, a mnie działało tylko strony czasami załadowały się za 3-4 razem i było dużo wolniejsze.

Nie działało 2 kwietnia do 16, 03 kwietnia padło po 17 i ja nie mam do dziś. Wysłałam 4 zapytania do allegro , ale jak na razie nikt nie raczył odpisać. :frowning:

Mi dziś też nie działa, w ogóle stronka się nie otwiera

U mnie, w tej chwili, allegro działa błyskawicznie na internet explorer. Trzeba widocznie wyczyścić historię przeglądania i ciasteczka. Radziłbym sprawdzić jeszcze w rejestrze, regedit.exe, dając na znajdź allegro i znajdź następny, czy nie ma jakiegoś wpisu ‘allegro not fund’

Panie i Panowie aż specjalnie sobie założyłem konto dla was :D, sie podziele magicznym sposobem. mozecie wejsc przez strone mobilna m.allegro.pl ale wiem wiem jest niewygodna dlatego jest drugi sposob.

**** Wejdzcie przez moda.allegro.pl > a potem to juz z górki mozecie sie zalogować, mozecie tez wyszukac przedmiot z dowolnej kategorii wtedy wam wyswietli komunikat ze np w dziale moda.allegro nie znaleziono przedmiotu ale jest w innych kategoriach i pyk, macie

problem jest po stronie serwisu a nie użytkowników

Gdy problem z serwisem, to wszyscy mają block. Nie byłbym wyjątkiem. Zastanawiam się, czy po ostatnim ataku, nie są jeszcze poblokowane konta, albo IP wchodzących na allegro, w czasie ataku ddos.

dobrze ze nie napisałeś by ludzie formata zrobili jeszcze, do tego ta ‘‘rada’’ by w rejestrze grzebać, mimo że problem jest znany i huczy o nim na internecie.

Cytat z wp ‘‘Wygląda na to, że Allegro udało się już w dużej mierze opanować sytuację, choć u niektórych użytkowników nadal mogą występować problemy w dostępie do serwisu… Obecnie trwa druga fala ataku i serwis aukcyjny jest niedostępny dla co najmniej 20 proc. użytkowników.’’

a wiec jednym może działać a innym nie…

Do tego warto dodać ze np cafe.allegro.pl działa normalnie.

Po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać aż serwis zacznie działać normalnie.

Dodane 04.04.2013 (Cz) 13:08

Oficjalny komunikat na allegro cafe

‘’[Aktualizacja 04.04.2013]

Aktualnie dla zdecydowanej większości naszych Użytkowników Allegro jest już dostępne. Niemniej nadal docierają do nas pojedyncze sygnały o problemach w korzystaniu z Serwisu. Pracujemy nad tym, aby przywrócić wszystkim stabilny i bezpieczny dostęp do Allegro.

Za wynikłe utrudnienia raz jeszcze przepraszamy.’’

Mi dziś nie działa, tak samo jak tablica.pl

http://m.allegro.pl/ - Jedyna możliwa wersja…

Serdecznie dziękuję , szkoda , że takiej informacji nie dostałam z allegro. Proszę ich od wczoraj. Nic mi nie działało. Nie mogłam wysyłać przesyłek , bo bez zdjęcia i opisu nie do końca jest mi wiadomo , co włożyć do paczki. Musiałam dzwonić po ludziach i pytać się co dokładnie kupili.

SERDECZNE DZIĘKI , POZDRAWIAM :smiley: