Działa wam Konto na tp.pl?-> PS:Błędy i pomyłki TP i ORANGE

Witam

czy działa komuś konto na stronie

http://www.tp.pl ??

mi nie chce już od paru dni załadować strony z danymi rachunku itp.

Korzystasz z nowego Firefoxa?

Tak, ale na Chrome tez nie działa, wpisuje login hasło i dalej juz tylko próbuje wczytać

u mnie po wpisaniu danych w okienkach po prawej stronie strony i wciśnięciu zaloguj nic się nie dzieje ,coś tam niby się ładuje ale bez końca ale dziwnym trafem gdy w tym czasie wcisnę na górze stronki obok loga tp zaloguj się to wskakuje o drazu konto bez wpisywania cuda jakieś ciągle z tym kontem :smiley:

korzystam z przeglądarki chrome

@djosdanielos

Fakt tak niby działa i wczytuje, ale ślimak szybciej biega, no skoro Firma która oferuje usługi multimedialne itp. Ma tak super stronę działająca to …

PS:Podobnie jest na www.orange.pl tam tez szybkość i ciągle błędy

@djosdanielos - potwierdzam Twoją wersję. Dodam, że mimo zalogowania się, strona wciąż coś tam ładuje i ładuje. Ogólnie jest coś nie tak, bo nie wszystkie elementy serwisu dają się wczytać.

Wykaż bieżących połączeń u mnie szwankuje już od początku grudnia. Dzwoniłem i nikt w zasadzie nie wie czemu, a na koniec ze to chwilowa awaria lub pewnie stronę uaktualniają !!

ps:Zawsze mnie śmieszy jak jestem w TelePunkcie a pani na początku mówi “chwileczkę, coś dziś system długo się wczytuje” heheeh

Jeśli ktoś ma liveboxa to uważajcie przy zdawaniu go bo ja zmieniałem na normalny modem a tamto badziewie zdałem i ku memu zaskoczeniu otrzymałem rachunek na 950zł, że niby nie oddałem. Ponieważ miałem podpisany protokół zdawczo dobiorczy, o który musiałem się sam zapytać przy zdawaniu sprzętu to reklamacje uznali. Dziwi mnie jednak to, że zamiast spróbować wyjaśnić sprawę swojej pomyłki przez pracowników tp. pierwsze pytanie jakie mi zadano to “czy posiadam to właśnie zaświadczenie”? Co więc by było gdybym nieposiadał? Czy nie pozostawiono by mnie z rachunkiem do zapłaty na 950zł? Czy wogóle by to ktoś sprawdzał. Czy reklamacja była by uznana za zasadną?

@MARTINI57

Działa ci stronka??

Miałem podobną sytuację, tyle ze ja wymieniałem go. i dostałem rachunek na 600zł

Ale co ciekawsze było ze:

Żeby dostać drugi sprawny trzeba zdać ten pierwszy wadliwy, taka procedura. Ale mimo to dostałem wezwanie do zapłaty, przy wyjaśnieniach oczywiście Konsultanci potwierdzali żeby dostać drugi trzeba zdać pierwszy, przy czym mieli odnotowane, że posiadam ten drugi LB wiec musiałem zdać ten pierwszy. Widać tu że to wina ewidentnie pracownika TP ale i tak poszło to na mnie hehe

PS: Ten temat powinien miedz tytuł Błędy i pomyłki TP-Orange

Chciałbym mieć wasze problemy z TP :slight_smile:

5 lat temu zamontowałem sobie neo, przez pierwsze pół roku zniżka i rachunki po 29zł a po 6miesiącach 79zł+utrzymanie i płace sobie przez rok jak pan Bóg przykazał aż tu nagle rachunek na 4,500zł i zerwanie umowy bo TP ubzdurało sobie, że od początku umowy powinienem płacić 119zł + utrzymanie. Cały rok musiałem udowadniać, że to nie była moja wina a na końcu i tak musiałem zapłacić 1000zł za internet, który TP zablokowało bez żadnych podstaw.

Niestety ale TP i Orange powinno się znieść z powierzchni ziemi za jakość usług i szacunek do klienta… ale i tak możemy sobie tylko pogdybać, wszak TP jest wszechmocne.