Działalność internetu chello i stery do visty

Witam ponownie!

Powiedzieliście PAnowie, że na moim kompie nie bedzię problemów z dziełem MS i przekonaliście mnie do niego!

Mam zamiar udać się do sklepu po Viste Home Premium lub Ultimate /jeszcze zobaczę/ w najbliższym czasie.

Jednak zależy mi na necie /co chyba zrozumiałe/ i proszę o odpowiedż czy na viscie działa bez problemu modem ARRIS dostarczany przez chello!

Skąd mogę pobrać stery do karty dzwiekowej C-media ac97 bo powoli magazynuje drivery visty na swoim dysku?

Co ze sprzetem logitecha /chodzi mi o stery/ nie o kompatybilnosc jeśli chodzi o to drugie zapoznałem się ze strona: iexbeta.com-bardzo pomocna!!

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!

// @JNJN Poprawiłem ten tytuł lecz bardziej przydałaby się odpowiedź na moje pytania. Pomoże moderator??

P.S Czy Wasze milczenie mówi net nie działa a driverów nie ma??

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

C-Media popatrz na stronach C-Medii

Logitech chodzi (jest już nowe oprogramowanie SetPoint w wersji 3.30 - klawiatury i myszy);

Pozdrawiam

@plgracz

Dzięki za Logitecha

Niestety na stronach C-medii nie ma.

***Jeszcze tylko rozwiązanie problemu internetu i przechodzę na VISTĘ

Również mam kartę dźwiękową (zintegrowaną) C-Media AC97 i nie mam żadnych problemów z nią na Viście. System zainstalował sam sterowniki do niej i działa bez najmniejszych problemów.

Można spróbować zainstalować również te sterowniki, które zapewne masz na płycie z oprogramowaniem od płyty głównej do Win XP - lecz nie wiem jak Vista się wtedy zachowa, ponieważ tego nie próbowałem. Spokojnie wystarczają sterowniki standardowe od Visty. Ale jeśli chcesz skonfigurować dodatkowo C-Medię (np. do głośników 5.1) to będą potrzebne stery od producenta przeznaczone dla Visty.

Poszukaj jeszcze na stronie C-Medii, a jeśli nie znajdziesz do Visty, to spróbuj ponownie za jakiś czas.

Dzięki za pomoc!

Wygląda na to, że przejście z xp /dodam, że jestem z niego zadowolony/ na vistę odbędzie się raczej bezboleśnie i mój komputer poradzi sobie z udźwignięciem tego systemu, vista z driverami mojego sprzętu a ja będę zadowolony.

Jeszcze raz powtarzam prośbę o odpowiedz na moje pytanie dotyczące internetu.

Pozdrawiam

Na to pytanie zapewne znajdziesz odpowiedź kontaktując się z Chello.

Tel. BOK 9480 (stacjonarne) lub 329480 (komórkowe). Możesz również napisać mail na serwis@chello.pl (pomoc techniczna usługi internetowej).