Działania forum- phpBB po polsku i wyszukiwanie w GOOGLE

(system) #1

Podobno to forum jest utworzone w skrypcie phpBB. Zamieszczony jest nawet link do niego. Ale tam znowu wszystko jest po angielsku, a gdy chciałem zainstalować phpBB na mojej stronie, też wszystko było po angielsku. Jak to forum jest zrobione, że cały phpBB jest po polsku???

(Pavobe Reg) #2

Co za problem zainstalować spolszczenie?

(eyeti) #3

Po prostu instalujesz forum oraz spolszczenie i calutkie forum masz po polsku.

:slight_smile:

(Pavobe Reg) #4

Jeszcze coś dodam:

http://wiki.phpbb3.pl/wiki/Instalacja_phpBB3

(system) #5

Wszystko jest tam napisane, wielkie dzięki. Ale zrobiłem dokładnie to, co tam jest napisane, i nic. Nadal forum i panel kontrolny są po angielsku.

(system) #6

A poza tym, gdy włączyłem plik INSTALL.PHP, to otworzyła mi się pusta strona. Czy tak miało być???

(Skr3czu) #7

Nie, powinna być tam instalacja.

(system) #8

Sorry za tyle kłopotu, ale już rozwiązałem ten problem. Źródło, które podał PAVOBE (http://wiki.phpbb3.pl/wiki/Instalacja_phpBB3) było bardzo przydatne.

Na przyszłość: trzeba wgrać plik o nazwie PL do katalogu LANGUAGE, w nim nie może być folderu ,,pl-x-temat", tylko od razu pliki. Potem folder o nazwie EN trzeba usunąć, a nazwę PL zmienić na EN. I wszystko działa! !!

Ale mam jeszcze jedno pytanko:

czemu moich stron nigdy nie widać w GOOGLE ani w innej wyszukiwarce(moje strony są założone na PDG.PL, UNL.PL, czy EEV.PL)??? Wie ktoś to może???

(Pavobe Reg) #9

(system) #10

Już tak robiłem z GOOGLE i nic.

A jeśli chodzi o dwa języki, to wybierał mi angielski.

(Skr3czu) #11

Musisz trochę poczekać...

(eyeti) #12

Ananas , na zindeksowanie twojej strony możesz nawet poczekać pół roku. Czym więcej linków prowadzi do twojej strony tym szybciej robot google wpadnie na twoją stronę, a dobre stronki są odwiedzane w poszukiwaniu linków kilka razy dziennie.

Jeżeli chcesz szybko wypozycjonować forum wykup link pozycjonujący na stronie z wysokim page rank.

Na allegro znajdziesz wiele takich ofert.

Nie polecam katalogów gdyż google traktuje to jako kupę spamu.

Pozdrawiam

:wink: