Dzialanie tylko na ladowarce

(ciegiel) #1

Witam mam SGS3 i postanowilem nagrac androida 5. Zaraz po nagraniu nie bylo problemow ale 1 dzien po wylaczyl sie i nie chcial zalaczyc. Gdy bylo logo CM ekran migal i sir resetowal i tak w kolko. Nie ma tego problemu na ladowarce. Prosze o pomoc bo potrzebuje ten telefon!

(MacGregor) #2

Jeśli szukasz jakiejkolwiek pomocy w takiej sytuacji a co gorsza na tym forum to powiedz mi po co w ogóle bawiłeś się w custom room’a? 

@MacGregor chyba nie rozumiesz problemu, który został opisany wyżej.

@ciegiel Padł Ci Android od CM. Jest to normalne, bo te softy nie do końca są stabilne. Reintalacja CM ratuje Ciebie, albo powrócić do stockowego romu.

(MacGregor) #4

Rozumiem aż za dobrze. Ale autor ewidentnie nie ma pojęcia o tym co trzeba robić w takiej sytuacji. Czyli na ślepo wgrał CM z pierwszego lepszego poradnika. Ja osobiście nie będę wspierał takich osób. Jeszcze dowiem że to prze zemnie jego telefon stał się cegłą. (Taki przykład)

(ciegiel) #5

Zapomniale napisac ze reinstalowalem pare razy cm i inne romy probowalem ale zawsze konczylo sie to ze dzialal i dziala tylko naladowarce

@MacGregor Nie boj sie o to ze oskarze cie o zepsucie mojego telefonu bo licze sie z tym ze telefon moze pasc po kazdym sposobie

(MacGregor) #6

Wejdź na forum xda (lub samsunga) i przez odin zainstaluj stock room. Później na takim czystym systemie spróbuj postawić CM.

Jeśli CM ma takie problemy, na Twoim miejscu, wróciłbym do Stockowego romu, no chybaże tak bardzo Ci zależy na CM, żeby mieć. Reinstalowałeś parę razy CM, a problem powtarza się. Nie najlepiej wrócić do Stockowego romu i poczekać, aż jakaś aktualizacja wyjdzie dla CM? Na forum xda z CM powinieneś mieć zawsze informację, co działa, co nie działa, czy wersja stabilna, czy wadliwa. Zawsze to sprawdzaj i się zastanów,  czy oby napewno chcesz zainstalować rom.