Dzialanie tylko na ladowarce


(ciegiel) #1

Witam mam SGS3 i postanowilem nagrac androida 5. Zaraz po nagraniu nie bylo problemow ale 1 dzien po wylaczyl sie i nie chcial zalaczyc. Gdy bylo logo CM ekran migal i sir resetowal i tak w kolko. Nie ma tego problemu na ladowarce. Prosze o pomoc bo potrzebuje ten telefon!


(MacGregor) #2

Jeśli szukasz jakiejkolwiek pomocy w takiej sytuacji a co gorsza na tym forum to powiedz mi po co w ogóle bawiłeś się w custom room’a? 


#3

@MacGregor chyba nie rozumiesz problemu, który został opisany wyżej.

@ciegiel Padł Ci Android od CM. Jest to normalne, bo te softy nie do końca są stabilne. Reintalacja CM ratuje Ciebie, albo powrócić do stockowego romu.


(MacGregor) #4

Rozumiem aż za dobrze. Ale autor ewidentnie nie ma pojęcia o tym co trzeba robić w takiej sytuacji. Czyli na ślepo wgrał CM z pierwszego lepszego poradnika. Ja osobiście nie będę wspierał takich osób. Jeszcze dowiem że to prze zemnie jego telefon stał się cegłą. (Taki przykład)


(ciegiel) #5

Zapomniale napisac ze reinstalowalem pare razy cm i inne romy probowalem ale zawsze konczylo sie to ze dzialal i dziala tylko naladowarce

@MacGregor Nie boj sie o to ze oskarze cie o zepsucie mojego telefonu bo licze sie z tym ze telefon moze pasc po kazdym sposobie


(MacGregor) #6

Wejdź na forum xda (lub samsunga) i przez odin zainstaluj stock room. Później na takim czystym systemie spróbuj postawić CM.


#7

Jeśli CM ma takie problemy, na Twoim miejscu, wróciłbym do Stockowego romu, no chybaże tak bardzo Ci zależy na CM, żeby mieć. Reinstalowałeś parę razy CM, a problem powtarza się. Nie najlepiej wrócić do Stockowego romu i poczekać, aż jakaś aktualizacja wyjdzie dla CM? Na forum xda z CM powinieneś mieć zawsze informację, co działa, co nie działa, czy wersja stabilna, czy wadliwa. Zawsze to sprawdzaj i się zastanów,  czy oby napewno chcesz zainstalować rom.