Dzielenia neostrady 1mb na poł

Witam, posiadam pc i laptopa z wifi, posiadam neo 1mb i poszukuje routera który podzieli mi te 1mb tak abym miał neta na laptopie i pc. I jeśli jest to możlie aby był połączenie z pc i laptopem było bez przewodowe. Nie znam sie na tym i dlatego was o to prosze. Cene jaka dysponuje to 100 zł ale było by najlepiej jak naj taniej. Za pomoc bardzo dziekuje.

Za 100 zł nie da rady bezprzewodowo . Najtańsze routery czy acces pointy kosztują powyżej 100 zł . Do tego dochodzą koszty wifi do komputera (conajmniej 30zł)

Router z wifi okolo 180 zl… plus jakies kable karta wifi do lapka… to z 230…

Po co na stacjonarnym kompie bezprzewodowy internet , szkoda wydawać dodatkowo kase , kup sobie router , jakiś używany kupisz do 100zł .

Cześć!. Polecam Liveboxa tp ,bieże się go w dzierżawę.Nie wiem jak wyglądają promocje na dzień dzisiejszy ,ale jak ja brałem

to była taka promocja , że przez jeden rok płacę za dzierżawę 1 zł miesięcznie.Ja jestem z niego zadowolony ,a plus jest taki ,że w

razie awarii liveboxa naprawiają ci go za darmo ,lub wymieniają na nowy.

Pozdrawiam - niejan.

Po co Ci bezprzewodowe połączenie z pudłem?? Przecież modem który masz obecnie jest gdzieś blisko kompa jak obstawiam, prawda?? No to w tym samym miejscu ostawić zamiast niego router i po sprawie. Z doświadczenia wiem, ze gdzie można i nie jest to kłopotliwe lepiej używać kabli. Przecież i tak nie przenosisz PC co chwile… więc w Twoim przypadku wystarczy tylko router i kawałek skrętki:P I masz neta w kompie stacjonarnym i bezprzewodowo w lapku (no i wszędzie tam gdzie masz zasięg, praktyczne jeżeli np. odwiedza nas znajomy z swoim sprzętem:P)

polecam router d-linka z wifi http://www.allegro.pl/item486166889_d_l … trada.html pod pc podlaczasz go kablem a lapka przez wifi. Wymiana miedzy kompami (pliki) ida bezprzewodowo.

koszt 150-160zl

pozdro

faktycznie z tym bezprzewodowym pc to było głupie, ale jaki polecacie router z wifi do lapka a kablem do pc. Jakiś najlepszy z najtańszych ?

Ten jest najtańszy w Agito.pl i nie jest taki zły http://www.agito.pl/routery-wi-fi-z-mod … 27295.html . Na Allegro jest od 139 zł .

weź sobie liveboxa trochę problemów z konfiguracja ale jak juz przejdzie to OK