Dzielenie Ekranu - da się spersonalizować?

Cześć,

Mam pytanie odnośnie nowej funkcji dzielenia ekranu, tak żeby mieć np. Pulpit i Przeglądarkę PDF. Czy wiecie czy jest jakaś możliwość kierowania proporcjami tego podziału? Albo najlepiej w ogóle wyłączenia sztywnych rozmiarów. Potencjalnie świetna opcja jest ograniczana przez takie coś : / Chciałbym móc samemu wybierać rozmiary tych okien. I jeszcze jedno, wiecie jak nazywa się ta funkcja po angielsku? Nie mogę w Googlu znaleźć żadnych informacji na ten temat (dividing screen nie daje żadnych konkretnych wyników ; ) Z góry dzięki!

Może chodzi Ci o HydraVision dla kart Radeon: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/hydravision.aspx

To jest bodajże określane mianem snap to the right/left. Nie ma swojej konkretnej nazwy, poza określeniem czynności.

Pomiędzy oknami masz taki pasek. Przesuwasz go w lewo/prawo i zmienia się proporcja podziału.

Tak, ale ona jest z góry ustalona, na oko 1:6. A ja chciałbym na przykład móc zrobić raz 1:2, raz 1:1, samemu móc przydzielać decydować o rozmiarze jaki aplikacja zajmuje na ekranie. Nie chodzi mi o HydraVision, tylko o ten Snop to Right/Left. Ale dzięki za nazwy: )