Dzielenie łącza na 3


(Kasten) #1

Mam internet z vectry razem z telefonem i łącze się za pomocą modemu motorola SBV5121E i nie wiem czy to będzie działało bo chce kupić jakiś router wifi i rozdzielić łącze na 3 kompy czy da rade tak zrobić?


(Malydragon) #2

No pewnie, że da się to zrobić. Wystarczy kupić router polecam Edimax BR 6204WG (mam internet z vectry + ten router = wszystko hula aż miło).

Jak byś zakupił ten router i miał problem z konfiguracją daj znać.


(Xradar) #3

Jeśli chciałbyś mieć bezprzewodowe WiFi to polecam Linksysa WRT54GC-EU, np: tu, a jak bez WiFi to w zasadzie każdy się sprawdzi :slight_smile:


(Kasten) #4

a który z tych będzie najlepszy?

Asus Wireless Router WL-520GC

D-Link Wireless Router DIR-300

[Linksys zestaw Wireless Router WRT54GC + karta USB - WKUSB54GC-EU](http://www.komputronik.pl/Sieci/Sieci_bezprzewodowe/Routery_telewizje_kablowe_sieci_osiedlowe_itp_/Linksys/Linksys_zestaw_Wireless_Router_WRT54GC karta_USB WKUSB54GC_EU/pelny,id,52469/)

[Netgear Wireless G DSL/Cable Router 4xLAN, 1xWAN - WGR614EE](http://www.komputronik.pl/Sieciowka_aktywna/Netgear/sieci_bezprzewodowe/sieci_bezprzewodowe_802_11g/router_urzadzenia_dostepowe_ADSL firewall/Netgear_Wireless_G_DSL/Cable_Router_4xLAN_1xWAN WGR614EE/pelny,id,35697/)

Pentagram Cerberus Wi-Fi P 6381-2

chodzi mi o taki żeby sygnał był dobry czy ściany z żelbetonu nie przeszkodzą w odbiorze sygnału?


(Kasten) #5

Maestro00 , a mógłbyś podać konkretne modele? bo nie jestem za bardzo w temacie od jakiegoś czasu. Byłbym wdzięczny :slight_smile:


(Kasten) #6

:stuck_out_tongue: sorx nie zwróciłem uwagi na tą część postu

przykładów routerów nie będę podawał bo w ostatnim tyg. pisałem już ze 100 razy.

heh, chodzi mi o router żeby rozdzielić połączenie z kablówki :slight_smile: