Witam, posiadam laptopa HP Compaq Presario CQ57 z dyskiem 300gb. Od nowości miałem wgranego win 7, i dziwnie podzielone partycje. Na C miałem prawie całą pamięć, ok 285gb. Ostatnio chciałem sobie ją trochę zmniejszyć i utworzyć inną. Oddzieliłem 50gb i chciałem utworzyć nową partycję lecz wyskoczyło mi coś takiego:
wybrana operacja dokona konwersji wybranych dysków podstawowych na dyski dynamiczne. po konwersji tych dysków na dynamiczne nie będzie można uruchomić zainstalowanych sys. operacyjnych z żadnego woluminu na tych dyskach.
Czyli na moje rozumowanie nie mogę utworzyć już więcej partycji podstawowych. Wstawiam wam screena z moimi partycjami. Czy mogę jakąś usunąć lub zmienić na inną niż podstawową?
A czy D można jakoś zmienić? I czy jest to opłacalne?
Jeżeli nie to co mogę zrobić z tą wolną pamięcią? Jeżeli utworzę dynamiczną partycję będzie można na niej instalować pliki jak również zapisywać inne?(Zdjęcia filmy idt…)