Dzielenie plików avi (filmów)


(Marito0) #1

:oops: Witam wszystkich. Mam problem z dzieleniem filmów tzn po podzieleniu druga część ma opóźnioną fonię o około 5 sek. Próbowałem w AVI spl.3.25 a teraz robię w Virtual Dub (bo darmowy). Bez zmian. Myślałem, że przez przeróbkę na vcd w Nero to się dzieje ale nie. Podzielony film na dysku już się rozjeżdża. Powiedzcie co robię nie tak. A przy okazji może ktoś wie gdzie znaleźć sensowną i prostą instrukcję do Virtual Dub 1.6.1 po polsku bo nie chciało się uczyć anglika. Z góry dzięki serdeczne. Pozdrawiam. :frowning:


(Philips Piotr) #2

Google sie zepsuło ? http://cd.uq.pl/?view=dzielenie_laczenie_avi


(Kolega z podwórka) #3

Ja tak żeby nie robić kolejnego topicu o napisach to tu napiszę bo to też o filmach.Mam pytanie bo chce nagrać film z kompa na płytkę żeby sobie na telewizorze na DVD oglądać.To mam 3 pliki jeden z filmem drugi plik z napisami a trzeci to mi się zrobił jak w Subedit włączyłem razem film z napisami na[pisane w typ że to plik konfiguracyjny.To które muszę wgrać na płytę?Czy muszę coś jeszcze zrobić??


(Maniooo666) #4

Witam,

Poczytaj:

http://www.divx.howto.pl/modules.php?na ... ge&pid=151

http://www.divx.howto.pl/modules.php?na ... ge&pid=228


(123448) #5

spróbuj podzielić plik Total Commanderem. jak znów będzie opóznienie fonii to znak że plik jest spartaczony.

tu :arrow: pierwszy lepszy link po wpisaniu podanej frazy :?


(Marito0) #6

Odpowiem po latach. Wtedy miałem win98 i starszy komp i tak się działo w tym Avi spl. Zrezygnowałem później z niego i dałem sobie spokój z dzieleniem filmów. Natomiast co do wyszukiwania, tak wtedy dopiero "wkraczałem" w net. Pozdro.