Dzielenie pliku avi -

(Mariuszpasi) #1

mam mały problem.dziele plik avi we virtualdub zapisuje go na dwie czesci-do tego momentu jest super przegrywam na format vcd- no i zonk film leci ale dzwiek tak sie podzielil ze nie pasuje do danych scen przesowa sie chyba przy dzieleniu co mam robic

(Zielo1986) #2
  1. ogladasz ten film na kompie czy na domowym dvd ??

2. sprobuj AviChop bardzo mały program do ciecia filmow :slight_smile:

(Mariuszpasi) #3

po jego obcieciu odtwarzam go na kompie na dvd to samo pewno bedzie zaraz zobacze na avichop jak co dam znac a narazie dzieki bardzo :smiley:

(Zielo1986) #4

wiesz ja ostatnio mialem tak, ze w filmie dzwiek nie zgadzal sie z obarazem - wlaczylem jeszcze raz film i bylo OK :slight_smile: - daj pozniej znac co z filmem :slight_smile:

(Mariuszpasi) #5

no to sprawa wyglada tak.avichop zapisuje film pod jeden plik i po odtworzeniu nie ma dzwieku.juz sam niewiem :smiley: a jest jakikolwiek program co utnie rowno dzwiek tak zeby gralo jak przed dzieleniem:?

(Zielo1986) #6

moze zle go podzieliles.... hmmm no dziwne

Złączono Posta : 18.08.2005 (Czw) 20:22

one normalnie powiny uciac plik rowno z dzwiekiem :expressionless: wiec to jest dziwne:/

Złączono Posta : 18.08.2005 (Czw) 20:25

zrob tak daj SELECT INPUT - cyli plik ktory ma isc do pociecia

SELECT OUTPUT czyli miejsce gdzie sie maja znalezc przeciete czesci, a SPLIT ustaw powiedzmy na 650 apisuje film pod jeden plik bo to jest raczej dziwne :>

(Dawid Tworzy) #7

Witam !!

Mam mały problem...

Podzieliłem film 1.4 GB na dwie części w Total Commander 'e i otrzymałem dwa pliki... których nie moge otworzyć żadnym programem do oglądania filmów !!

Dlaczego i jak je otworzyć ?

Dzięki...

(pysiu) #8

to jest tylko podzielony plik a zeby go otworzyc musisz go z powrotem złączyć :stuck_out_tongue:

(Dawid Tworzy) #9

wiedzialem, ze jest jakis kruczek...

Dzieki