Dzielenie pliku avi -

mam mały problem.dziele plik avi we virtualdub zapisuje go na dwie czesci-do tego momentu jest super przegrywam na format vcd- no i zonk film leci ale dzwiek tak sie podzielil ze nie pasuje do danych scen przesowa sie chyba przy dzieleniu co mam robic

  1. ogladasz ten film na kompie czy na domowym dvd ??

  2. sprobuj AviChop bardzo mały program do ciecia filmow :slight_smile:

po jego obcieciu odtwarzam go na kompie na dvd to samo pewno bedzie zaraz zobacze na avichop jak co dam znac a narazie dzieki bardzo :smiley:

wiesz ja ostatnio mialem tak, ze w filmie dzwiek nie zgadzal sie z obarazem - wlaczylem jeszcze raz film i bylo OK :slight_smile: - daj pozniej znac co z filmem :slight_smile:

no to sprawa wyglada tak.avichop zapisuje film pod jeden plik i po odtworzeniu nie ma dzwieku.juz sam niewiem :smiley: a jest jakikolwiek program co utnie rowno dzwiek tak zeby gralo jak przed dzieleniem:?

moze zle go podzieliles… hmmm no dziwne

Złączono Posta : 18.08.2005 (Czw) 20:22

one normalnie powiny uciac plik rowno z dzwiekiem :expressionless: wiec to jest dziwne:/

Złączono Posta : 18.08.2005 (Czw) 20:25

zrob tak daj SELECT INPUT - cyli plik ktory ma isc do pociecia

SELECT OUTPUT czyli miejsce gdzie sie maja znalezc przeciete czesci, a SPLIT ustaw powiedzmy na 650 apisuje film pod jeden plik bo to jest raczej dziwne :>

Witam !!

Mam mały problem…

Podzieliłem film 1.4 GB na dwie części w Total Commander 'e i otrzymałem dwa pliki… których nie moge otworzyć żadnym programem do oglądania filmów !!

Dlaczego i jak je otworzyć ?

Dzięki…

to jest tylko podzielony plik a zeby go otworzyc musisz go z powrotem złączyć :stuck_out_tongue:

wiedzialem, ze jest jakis kruczek…

Dzieki