Dzielenie

Mam dysk twardy FUJITSU MHZ2320BH G2 (SATA, 320gb) i poprzez instalator Windows usunąłem 1 partcję (C aby stworzyć inne. Zrobiłem inne 3 partycje, a na partycję systemową zostawiłem tylko 8gb. Nie myślałem o Danych aplikacji, Moich dokumentach. Chciałbym dodać do tego dysku miejsce. Nie działają mi programy, a mianowicie pisze prawie w każym , Błąd! Nie wykryto dysków twardych (w nawiasie są jakieś liczby) ‘’ . Próbowałem GParted, Acronis, DISKPART oraz innymi dobrymi programami, ale albo nie wykrywają dysku, albo nie idzie tego zrobić. Na C (tam miałem 8gb) miejsce wacha się między 600mb a 800mb. Proszę o pomoc. :frowning:

mozesz przeniesc moje dokumenty na inna partycje, jesli sporo waza. to moze zwolnic ci troche miejsca. zobacz ile zajmuja i napisz

Moje dokumenty zajmują dokładnie teraz : 435 976 539 Bytes, czyli 435 mb, a system niecałe 2300mb.

Miałem też kłopoty z GParted na nowszym sprzęcie Ubuntu 9 też mi nie poszedł udało się dopiero Ubuntu 10 (chodzi oczywiście o tryb live) ,tam masz też GParted.

wlasciwosci moich dokumentow->zakladka element docelowy->przycisk przenies->wiebierz gdzie i zrob ok. powinienes miec 1-1,2 gb wolnego miejsca na dysku, mysle ze powinno wystarczyc zeby system sprawnie chodzil

kamilziomek21 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

lvki32 , Na tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Dostosuj swojego posta do tej zasady.