Dzień Administratora - wszystkiego najlepszego!

Jak już zostało podane w newsie na Vortalu, dziś przypada ostatni piątek lipca, czyli Dzień Administratora

Pragnę więc złożyć najserdeczniejsze życzenia Administratorom DobrychProgramów, którzy wkładają mnóstwo pracy i serca w to, co robią 8)

Życzę jak najmniej awarii, jak najwięcej satysfakcji z pracy i dalszej chęci oraz zacięcia w rozwijaniu Vortalu + Forum dp

Wszystkiego Najlepszego

:lol: :zdrowie:

szampan.jpg

Wszystkiego naj :lol:

Wszystkiego Najlepszego i Dalszych Sukcesów

:zdrowie:

No naj naj naj :slight_smile: chodz slowo administrator nie oznacza tylko iwylacznie odniesienia do struktur internetu :smiley: naszej administracji publicznej nie nalezy sie takie świeto :slight_smile:

Sto lat, sto lat… :rotfl:

Wszystkiego najlepszego !!

szampan.gif

:lol: :wink: :lol:

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Administratora :slight_smile:

Już widze jaka będzie impra :mrgreen:

:wink:

d_1127385452Szampan%20kielich%20web.JPG

:lol: wszystkiego dobrego :slight_smile:

Tak więc i ja życze Wam wszystkiego najlepszego i miłego ucztowania w naszym forumowym shoutbox’ie

321886203d69f761.gif

:zdrowie:

Wszystkiego najlepszego!! Życze wam aby userzy byli grzeczni i nie OT-owali, i abyście się wyrwali z macek Majkrosoftu :mrgreen: (to ostatnie to żart)

tort.jpg

Ja również dołanczam się do tych życzeń z okazji Dnai Administratora.

Więc :

Wszytkiego Najlepszego jak naj mniej awarii, i ogromnej satysfakcji ze swoiej pracy :wink:

No to i ja przyłączam się do życzeń :smiley:

Wszystkiego najlepszego przy tworzeniu tego serwisu :wink:

Również podlączam sie pod zyczeniami i życze wam WSZYSTKIEO NAJ! !!

Wszystkiego najlepszego dla Administratórów

szampan.jpg

szampan2.jpg

Wszystkiego naj naj naj :wink:

szampan.JPG

Z okazji święta administratora zespołowi Dobrych Programów życzę, aby Vortal rozwijał się szybko i aby miał jak najmniej problemów przy tworzniu nowej wersji Vortalu! !!

tort.gif

Ja też sie przyłaczam do życzen, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO przy tworzeniu vortalu, mało awarii i żadnego bałaganu na forum “Sto lat” :-({|= :D/ :zdrowie:

Wszystko na rachunek Adminów oczywiście :lol:

Oprócz tych wszystkich Waszych życzonek, można jeszcze dodać, żeby było mniej denerwujących postów i więcej użytkowników szukajki :smiley:

Wszystkiego NAJ dla Administratorów :smiley: :stuck_out_tongue:

nr_szampan_9.gif

A skąd wiesz ? :rotfl:

Wszystkiego najlepszego dla Administracji Vortalu!

szampan5.jpg