Dziennik aktualizacji programów - szczegóły - propozycja

Witam. Mam taką propozycję aby dodać coś na styl historii aktualizacji tzn. po każdej aktualizacji programu, gdzieś niżej były (w miarę możliwości) opisane zmiany w programie. Dzięki temu lepiej będzie można się zorientować użytkownikowi, czy jest sens aktualizacji.

tylko po co skoro jest podany link do strony producenta na której znajdziesz takie informacje :slight_smile:

Niektóre programy są aktualizowane często, ale aktualizacje te nie wnoszą zbyt wiele nowych funkcji do programu. Gdy aktualizacja jest dość “poważna”, pod programem pojawia się informacja typu: “Nowości i zmiany w wersji 4.0”. Itp. To chyba wystarczy. Reszta, jak już stwierdził vanshei , jest do sprawdzenia na stronie producenta.

Również jestem negatywnie nastawiony do tego pomysłu - changelogi tylko zaśmiecą jeszcze bardziej portal, jeżeli ktoś jest ciekawy, są na stronach producenta, rzadziej w instalatorze.

Zarzuć mi w takim razie changelog GG 11, albo Google Chrome 18/19… Bo jestem baardzo ciekawy.

Nie ma, bo Gadu-Gadu nie robi changelogów a trochę ciężko jest wywnioskować, co zostało zmienione w kodzie.

Co do Chrome to tu coś znalazłem. Jak producent nie udostępnia to znaczy, że nie chce mu się tego robić albo uznaje, że to do szczęścia nie potrzebne. A skąd redakcja ma wiedzieć co z każdą wersją dokładnie zmieniono.

jak nie ma jak jest ? :stuck_out_tongue:

http://komunikator.gadu-gadu.pl/historia

O, znalazł się - a przeszukiwałem forum GG i pisało, że nie ma - może jakiś stary wątek :wink: